gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

3G ile gizli arama:D

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Meleklerim inernette 3G ile ilgili birşeyler ararken bir resim buldum ki sormayın.hahahahaGülme krizlerine girdim artık ne diyeceğimi şaşırdım valla.:D:DBiliyorsunuz ki artık 3G hayatımıza girmiş olan en yeni buluşlardan biri.3G yi bilmeyenler için söyleyeyim görüntülü arama ve yüksek kalite de inernet vs.gibi işlere yarıyor:D3G görüntülü arama olduğu için bizim Türk'ler yine ve yeni muzurluklarını yapmışlar.Bu muzurluklar 3G ile gizli arama..O gizli arama nasıl mı oluyor.???İşte aynen böyle... * *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    anam o ne yavvv...şaşkınlıkla gülmek arasında kaldım...:hhh: :hhh: süper olmuş meçhulum paylaşdığın için sağol...:D

3. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    iy düşünmüşler gizli arama yapacak olursam kullanırım:D
    tşkler paylaşım için:)

3G ile gizli arama:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. D ile başlayan rahatsızlıklar

D ile başlayan rahatsızlıklar

Dalak hastalıkları : Karın boşluğunun solunda, midenin arka tarafında bulunan dalak; eskimiş kırmızı kan hücrelerini yok eder, gerektiği zaman da yeni kırmızı kan hücreleri imal eder. Sıtma ve tifo gibi bulaşıcı hastalıklar veya kansızlık sonucu dalak hastalanabilir. Damar sertliği : Vücuttaki kan damarlarının bir kısmının veya tamamının sertleşmesi sonucu, esnekliklerini keybetmesine; halk...
  2. 3G ihalesini Turkcell 358 milyon euro ile kazandı

3G ihalesini Turkcell 358 milyon euro ile kazandı

Cep telefonu kullanıcılarına yeni olanaklar sunacak Üçüncü Nesil Mobil Haberleşme Sistemi’nin (3G) kurulmasını öngören ihalede üç firma yarıştı. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nda (BTK) yapılan ihalede lisans bedelleri bant genişliğine göre belirlendi. En geniş frekans bandını içeren A lisansı asgari 285 milyon Euro’dan satışa çıkarıldı. Lisans için kapalı zarfla Vodafone 298 milyon...
  3. 3G ile tanışmamıza 22 gün kaldı

3G ile tanışmamıza 22 gün kaldı

GSM operatörleri üçüncü nesil mobil iletişim sistemleri konusunda hazırlıklarını tamamladı Cep telefonundan hızlı ve zengin içerikli veri akışına imkan sağlayacak Üçüncü Nesil Mobil İletişim Sistemleri (3G), Türkiye'de 30 Temmuz 2009'da hizmete geçecek. AA muhabirinin derlediği bilgilere göre, geçen yıl Aralık ayında ihalesi yapılan ve teknik adı ''IMT-2000/UMTS'' olan 3G hizmet ve alt...
  4. 3g ile su kaçağı önlenecek

3g ile su kaçağı önlenecek

3g mekanlar 3G teknolojisi cepten görüntülü konuşturma ve hızlı internetin yanında birçok yeniliği daha hayatımıza sokacak. Su kaçağı önlenebilecek, doğalgaz, su, elektrik faturaları cepten ödenebilecek... 3G teknolojisi vatandaştan büyük ilgi gördü. Cep telefonundan görüntülü konuşmanın yanı sıra hızlı interneti de hayatımıza sokan 3G ile yeni sürprizler geliyor. GSM operatörleri vatandaşın...
  5. Sitemizdeki nickler arasında bir yarışma başlatıyoruz. :D

Sitemizdeki nickler arasında bir yarışma başlatıyoruz. :D

:D :D :D :D :D :D Melekler Mekanı reytingleri daha da arttırmak için yeni bir şeyler yapmaya karar verdi,daha doğrusu verdim bu oyunu başka bir sitede buldum hoşuma gitti neden burada olmasın dedüm :D Sitemizdeki nickler arasında bir yarışma başlatıyoruz. Kurallar: 1. Kimse birbirine bakmasın :D :D :D 2. Bir kişiyi 2 defa katılamaz. 3. Listenin dışından kimseye oy verilemez....

Sayfayı Paylaş