gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4+2 hamileyim diş ağrısına doğal çözümler var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

4+2 haftalık hamileyim ve müthiş diş ağrısı çekiyorum.ilk aylarda olduğum içinde hiç bir girişimde bulunulmuyor bebeğe zarar verir düşük olur diye.paroldan başka ağrı kesicide içemiyorum ki hiç kesmiyor.ben ne yapıcam nasıl dindiricem bu ağrıyı.3 gündür bu ağrıyı çekiyorumm.evde doğal ne yapabilirim

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Karanfil yağını küçük bir pamuğa alıp dişetlerine dokundurulmadan ağrıyan diş üzerine koyabilirsiniz, ancak doktora gitmenizi öneririz yine de geçmiş olsun..

4+2 hamileyim diş ağrısına doğal çözümler var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamileyim  ellerimde ağrı ve uyuyşukluk var sebebi

hamileyim ellerimde ağrı ve uyuyşukluk var sebebi

Uyuşukluk baş parmağınız, işaret parmağınız ve orta parmağınızın tamamını, ayrıca yüzük parmağınızın yarısını kapsıyorsa, bu olasılıkla karpal tünel sendromu olabilir. Bu durum et kesme, piyano çalma, daktilo yazma gibi yineleyici el hareketlerini gerektiren işleri sürekli yapanlarda çok yaygın olmakla...
  2. Yumurtalıklarımda sancı ağrı var Hamile miyim?

Yumurtalıklarımda sancı ağrı var Hamile miyim?

Hamile miyim? hamilelikte yumurtalık ağrısı tutunma ağrısı Merhabalar, Bundan iki hafta belki biraz daha fazla bir zaman önce erkek arkadaşımla birlikte olduk, ancak ilişki sırasında korunmuyorduk ve içime zevk suyu gelebilmesinden şüphelendik. Daha sonra regl dönemimi bekledik ve 1-2 gün gecikmeyle regl oldum, fakat bu sefer biraz farklıydı normalde 4 gün sürerdi 2 gün sürdü ve o iki gün...
  3. başım ağrıdan çatlıyor var mı bu ağrıya okunabilecek bir dua ?

başım ağrıdan çatlıyor var mı bu ağrıya okunabilecek bir dua ?

Başım öyle zonkluyor ki duvarlara vurasım var, ilaç ta aldım ama kar etmedi, okuyabileceğim bir dua var mı biliyormusunuz ?
  4. 18+3 hamileyim diş ağrısından ölüyorum :(

18+3 hamileyim diş ağrısından ölüyorum :(

merhaba ben 18+3 hamileyim ve iki gündür dişim ağrıyor bebeğime bir şey olur korkusuylada doktora gidemiytorum bana akıl verin nolur ne yapmalıyım
  5. Hamileyim kasıklarımda ve karnımda ağrı var

Hamileyim kasıklarımda ve karnımda ağrı var

hamilelikte kasık ağrısı,hamilelikte karın ağrısı,hamilelikte kasık ağrısı nedenleri,hamilelikte kasık ağrısı neden olur,gebelikte karın ve kasık ağrısı hakkında bilgiler Gebeliğin ilk günlerinde hatta adetin geciktiğininin farkedildiği ilk günlerde karın ve kasık bölgelerinde hafif rahatsızlık hissi genellikle bir çok kadın tarafından hissedilir. Hamileliğin 3. ve 4. aylarından kasık...

Sayfayı Paylaş