gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

4+4+4 Yeni Sistemde Ders İsimleri ve Ders Saatleri Çizelgesi Burada Melekler

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

4+4+4 ders programı çizelgesi 4+4+4 ders saatları çizelgesi

Sevgili melekler, bildiğiniz gibi 17 Eylül sabahı ders zilinin çalmasıyla birlikte eğitim sisteminde 4+4+4 programına geçilecek. MEB bu konuyla ilgili olarak 4+4+4 ders saatları çizelgesi yayınladı. Lafı fazla uzatmadan 4+4+4 ders programı çizelgesi ile sizleri başbaşa bırakıyoruz...

4+4+4 Yeni Sistemde Ders İsimleri ve Ders Saatleri Çizelgesi Burada Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 4 derste modern bir ev

4 derste modern bir ev

Modernizmin izlerini evinize taşımak istiyorsanız, işte size dikkat etmeniz gereken noktalar. Dizayn etme isteğiniz oldukça fazla olabilir ve evinizle uğraşmayı çok sevebilirsiniz Fakat şöyle bir gerçek var ki; iş eviniz için istediğiniz şeyleri yapmaya geldiğinde, durum biraz karışık bir hal alabilir. Evinizde yaratmak istediğiniz tarzın ayrıntılarıyla ve belki de evinizin renkleriyle...
  2. 4+4+4 eğitim sistemi ne zaaman uygulanacak

4+4+4 eğitim sistemi ne zaaman uygulanacak

Arkadaşlarım bu 4+4+4 eğitim sistemi nedir ve bu sisteme ne zaman geçilecek ne zaman uygulanacak bilginiz var mı ?
  3. 4 4 4 eğitim sistemi nedir nasıl olacak buyrun öğrenelim

4 4 4 eğitim sistemi nedir nasıl olacak buyrun öğrenelim

4 4 4 eğitim sistemi nedir 4 4 4 eğitim sistemi nasıl olacak Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda 4 4 4 eğitim sistemi hakkında merak edieln tüm bilgileri paylaşıma açıyoruz ve ilgili tüm misafirlerimizi de bu konumuza davet ediyoruz. Hükümet eğitimde iki önemli adım atmaya hazırlanıyor. Zorunlu eğitim 12 yıl olacak, katsayı adaletsizliği de yasayla ortadan kaldırılacak. Hedef mesleki...
  4. 4+4+4 Eğitim Sistemi Hakkında Bilmeniz Gerekenler 2013

4+4+4 Eğitim Sistemi Hakkında Bilmeniz Gerekenler 2013

4+4+4 sistemi nedir 4+4+4 eğitim sistemi Sevgili melekler, her ne kadar bazılarının hoşuna gitse de gitmese de 4+4+4 eğitim sistemi bu yıldan başlamak üzere uygulamaya konulacak. Ancak 4+4+4 sistemi nedir, nasıl uygulanacak bilgi yetersizliğimiz ve kafamızda da bazı sorular mevcut. İşte tüm bu konularla ilgili soruları MEB Ömer Dinçer yanıtladı İşte detaylar..... Milli Eğitim Bakanı...
  5. 4 Büyük Melek ve Görevleri

4 Büyük Melek ve Görevleri

meleklerin görevleri meleklerin isimleri meleklerin görevleri nelerdir Dört büyük meleklerin isimleri ve grevleri hakkında sizlere merak etitğiniz bilgileri paylaşıyoruz. * Cebrail: Vahiy meleğidir Allah'tan aldığı buyrukları, emirleri peygamberlere iletmekle görevlidir * Azrail: Eceli gelen insanların ruhlarını teslim alır Melekü'l-Mevt, yani, ölüm meleği adı da verilir * Mikail:...

Sayfayı Paylaş