gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4. 5. 6. 7. 8. sınıf taktir teşekkür hesaplama 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

4. 5. 6. 7. 8. sınıf taktir teşekkür hesaplama 2012 Selam millet sizlerden 4. 5. 6. 7. 8. sınıf taktir teşekkür hesaplama 2012 de ki hesaplamaların nasıl yapılacağını rica ediyorum. Acaba bizim haylazlar bu sene ne alacak merakımdan çatladım :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

4. 5. 6. 7. 8. sınıf taktir teşekkür hesaplama 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. lise taktir teşekkür hesaplama

lise taktir teşekkür hesaplama

Liseye giden bir kişiyim bu yıl taktir almak istiyorum. Lise takdir ve teşekkür hesaplamasının nasıl yapıldığı ile ilgili bilgi yada link var sa sevinirim.
  2. 8. 9. 10. sınıf taktir ve teşekkür hesaplaması nasıl yapılıyor

8. 9. 10. sınıf taktir ve teşekkür hesaplaması nasıl yapılıyor

Yukarıda belirtmiş olduğum 8 9 ve 10 sınıflara giden kişilerin teşekkür hesaplaması tam olarak nasıl yapılıyor. Kaynak varsa sevinirim. Teşekkürler.
  3. 5. 6. 7. 8. 9. Sınıf teşekkür takdir hesaplama

5. 6. 7. 8. 9. Sınıf teşekkür takdir hesaplama

Selam değerli anneler ve sevgili öğrencilerimiz. 5. 6. 7. 8. 9 sınıflardan birisine gidiyorsanız aşağıdaki şekilde taktir yada teşekkür alacağınızı hesaplayabilirsiniz. 2011 Yeni sistemde takdir ve teşekkür hesaplanması aşağıdaki formüle göre yapılır; Okulların Dönem sonunda her dersin ortalaması alınarak dersin haftalık ders saati ile çarpılır. Daha sonra çarpım sonuçları derslerin...
  4. 2014 Teşekkür Takdir Hesaplama (7.Sınıf)

2014 Teşekkür Takdir Hesaplama (7.Sınıf)

2014 takdir hesaplama, 2014 teşekkür hesaplama, takdir teşekkür hesaplama Sevgili melekler, yeni bir eğitim yılının bitmesine az bir zaman kaldı. 13 Haziran'da sona erecek olan ikinci dönem boyunca alınan notlar karneleri etkileyecek. Öğrencilerin sene sonunda teşekkür veya takdir alıp almayacaklarını öğrenebilecekleri bir hesaplama aracının linkini sizlerle paylaşıyoruz... 2014 TEŞEKKÜR...
  5. 2014 Teşekkür Takdir Hesaplama (6.Sınıf)

2014 Teşekkür Takdir Hesaplama (6.Sınıf)

2014 teşekkür hesaplama, 2014 takdir hesaplama, takdir teşekkür hesaplama Sevgili melekler, 2013-2014 öğretim yılının bitmesine az bir zaman kaldı. 13 Haziran'da tatile girecek olan öğrencilerin şimdiden merak ettikleri nokta aldıkları notlar neticesinde teşekkür mü takdir mi alacakları. Unutmayınki, Takdir veya Teşekkür Belgesi almak için Türkçe Dersinizin en az 55 ve üzeri, Diğer...

Sayfayı Paylaş