gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4 5 6 aylık bebek menüleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

4 5 6 aylık arasında olan bebeklerinize hangi ek gıdaları yediriyorsunuz. Ben bebeğime ki şu anda 4 aylık mama ile besleniyor hangi besinleri vermeliyim. Bana bir kaç menü vermeniz mümkün mü ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

4 5 6 aylık bebek menüleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 4-6 aylık bebeğin beslenme menüsü

4-6 aylık bebeğin beslenme menüsü

4 6 aylık bebek beslenmesi 4 aylık bebek menüsü 6aylık menüsü 6 beslenme Anne sütüne aldığı sürece ve miktarda devam edilmelidir. Anne sütü yoksa veya yetersizse 3-4 öğün 2 numara devam maması verilmelidir (500 ml/gün). Saat 10.00: Meyve suyu (Mevsimine göre suyu sıkılarak hazırlanır. 1-2 hafta sonra püre şeklinde verilebilir.) Saat 13.00: Sebze çorbası(1-2 hafta sonra püre şeklinde...
  2. 4 Aylık bebek gelişimi

4 Aylık bebek gelişimi

4 aylık bebek hareketleri bebeğin 4. ay gelişimi Bebeği 4 aylık olmuş olan Melek'lerimiz ve 4 aylık bebek annesi olan tüm misafirlerimiz için, 4 aylık bebeğin hareketleri hakkında bilinmeyen ya da merak edilen tüm bilgileri bu sayfamızda paylaşıma sunuyoruz arkadaşlar. Evet Melek'ler, 4 aylık bebek neler yapar; buyrun öğrenelim:) Güler Bacaklarında ağırlığa tahammülü artar. Siz onunla...
  3. bebeğim 5 aylık 4.ay aşısının yeri şimdi kızardı normal mi?

bebeğim 5 aylık 4.ay aşısının yeri şimdi kızardı normal mi?

bebeğim 5 aylık 4 ay aşısını yaptıralı yaklaşık bır ay oldu kolunda aşı yerınde kırmızılık ve sertlık var normal mı acaba.bu kadar süre sonra etkısını göstermiş olabilir mi? Bu durumu yaşayan var mı?
  4. BEBEĞİM 6 AYLIK NASIL BESLEMELİYİM?

BEBEĞİM 6 AYLIK NASIL BESLEMELİYİM?

bebek beslenmesi,bebekler 6.cı aydan sonra nasıl beslenmeli,bebeklere ek gıda ne zaman verilmeli,6 aylık bebeğe ne verilir,6 aydan sonra bebek beslenmesi hakkında bilgiler NEDEN ANNE SÜTÜ? Anne sütünün üstünlükleri aşağıdaki gibi özetlenebilir: 1. Her annenin sütü kendi bebeği için özel olarak yapılır. Anne sütünde inek sütünde bulunmayan ve laboratuarda üretilmesi mümkün olmayan...
  5. 6 aylık bebek beslenmesi önerileri

6 aylık bebek beslenmesi önerileri

selam tecrübeli anneler bebeğim yaklaşık 6 aylık oldu bana 6 aylık bebek beslenmesi hakkında deneyim ve bilgilerinizi paylaşırmısınız ilk kez anne olduğu için çoğu konuda tecrübesizim bebişimi en iyi şekilde beslemek istiyorum bana bu konuda önerisi olan varsa sevinirim 6 aylık bebekler ne yer içer söylermisiniz

Sayfayı Paylaş