gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

4 Adımda Mükemmel Kirpikler

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

kirpik bakımı güzel kirpikler için

Güzel bakışlar için en önemli unsurların başında kirpikler gelir melekler :) Kullanacağınız en iyi maskara yanında kirpik bakımı da büyük önem taşır. Bu yazımızda sizlere güzel kirpikler için uygulayacağınız 4 adım hakkında bilgiler veriyoruz :tik:

Badem yağı
    Aktarlardan kolayca bulabileceğiniz badem yağı kirpikleriniz için oldukça faydalıdır. Badem yağını makyajınızı temizledikten sonra bir kulak çöpü yardımıyla kirpiklerinize sürün. Gözlerinize kaçırmamaya dikkat etmelisiniz. Bu nedenle gece yatmadan önce sürmenizi tavsiye ederiz.

Kirpiklerinizi tarayın
    Rimel sürdüğünüzde kirpiklerinizin tek tek ve muntazam durması için sıklıkla kaş tarağınızla kirpiklerinizi de tarayın.

Doğru maskara seçin
    Kaliteli bir maskara kullanmaya özen gösterin. Maskaranızı sürdükten sonra ikinci katı kirpikleriniz kurumadan sürmelisiniz. Aksi halde kirpikleriniz birbirine yapışır.

Kirpik bakımında en önemli kurallardan bir diğeri ise asla göz makyajınızla uyumamaktır. Özellikle rimelle uyumak kirpiklerde kırılmaya yol açabilir. Kaliteli bir temizleyici ile makyajınızı temizlemeyi asla ihmal etmeyin.

4 Adımda Mükemmel Kirpikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kirpikler!

kirpikler!

Doğru renklerle yapılan bir makyaj kadın güzelliğini tamamlayan en önemli unsurlardan biridir. Özellikle de etkileyici bakışlar yaratmak ve gözleri olduğundan daha güzel göstermek için uzun ve dolgun kirpiklere sahip olmamız gerektiğini hepimiz biliriz. Ancak bunu her zaman başarmak kolay olmuyor. Hacimli ve kıvrık kirpiklere sahip olmanın sırrı doğru rimel seçiminde yatıyor. Kozmetik...
  2. 4 Adımda Kolay Manikür

4 Adımda Kolay Manikür

Manikür yapmak için illa kuaföre gitmenize gerek yok...Manikürlü yumuşacık pamuk gibi ellere evde kendiniz manikür yaparak da sahip olabilirsiniz kızlar.. 4 adımda evde yapabileceğiniz kolay manikür :tik: 1) Orta büyüklükte bir kabı sıcak suyla doldurun içine lavanta yağı damlatın Lavanta yatıştırıcı ve antibakteriyel bir etki uyandırır Tırnak diplerinin temizlenmesine ve dezenfekte...
  3. Kocanızı 4 Adımda Eğitin

Kocanızı 4 Adımda Eğitin

erkekler,nasıl eğitilir,nasıl davranılır,ne yapmak gerek,erkekleri eğitmek istiyorsanız buyrun arkadaşlar... Bir dediğinizi iki etmeyen, itaatkâr bir kocanız mı olsun istiyorsunuz? İşte Tempo’dan ABD’li Amy Sutherland’in 4 adımda başarıya ulaşan yöntemi :D:D Koca eğitiminin temel kuralları Olumlu davranışı takdir ettiğinizi belli edin. Kirli sepetine bir tek çorap bile atsa...
  4. 4 Adımda Pürüzsüz Bacaklar!

4 Adımda Pürüzsüz Bacaklar!

Bu konu; 4 Adımda Pürüzsüz Bacaklar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, pürüzsüz bebeksi bir cilt her kadının hayalidir. Özellikle yazın çoraplardan kurtulan bacaklarınızın pürüzsüz olmasını arzu edersiniz. Bunun için sizlere öneriler sunmak istiyor ve aşağıdaki makaleyi paylaşıyoruz... Batık olan bölgeleri keseleyin Cildinizi keselerken nazik olmanız gerektiğini...
  5. BENİM ADIM GÜLTEPE 4. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

BENİM ADIM GÜLTEPE 4. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

benim adım gültepe 4. bölüm,benim adım gültepe 4. bölüm fragmanı,benim adım gültepe 4. bölüm fragmanı,benim adım gültepe dizisi 4.bölüm özeti,benim adım gültepe dizisi 4. bölüm hakkında bilgiler Gültepe’de sırlar ortaya çıkıyor ! Dizinin bu bölümünde; Refik’in kardeşi Hikmet, Gülümser’i takibe alırken, yasak aşkın gizli tanığı Seyfi de gördüklerinden sonra ne yapacağını bilemiyor....

Sayfayı Paylaş