gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

4 Aralık Safer Ayında Neler Olmuştur?

Konu, 'Dini sorularınız ve cevapları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

safer ayı ne demektir, safer ayında neler olmuştur, safer ayının uğursuzluğu Uğursuz bir ay olarak bilinen safer ayı 2013 yılında 4 Aralık tarihine denk geliyor. Bu ayda neler olmuştur ve safer ayı neden uğursuzdur gibi sorularınızın yanıtlarını bulabileceğiniz makalemiz sizlerle birlikte...

safer ayi.jpg

4 Aralık Safer Ayında Neler Olmuştur? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. safer ayı hangi aydır

safer ayı hangi aydır

Kızlar safer ayı hangi aydır acaba bilen var mı? bana sefer ayıyla ilgili bilgi verecek olan arkadaşıma şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  2. safer ayı ne demek

safer ayı ne demek

Kızlar v ve bu ayda neler yapılır acaba bilen var mı? bilgi sahibi olupta bilgilerini benimlede paylaşacak oaln arkadaşlarıma şimddien tşklerimi sunuyorum.
  3. Safer Ayı Ne Demektir?

Safer Ayı Ne Demektir?

Bu konu safer ayının anlamı ve özelliklerine yer vermektedir. Bela ayı olarak bilinen safer ayının özellikleri hakkında merak etitğiniz tüm bilgileri sizler için sunuyoruz. Safer ayı ne demektir? safer ayının özellikleri nelerdir? Gibi bilgileri ve daha fazlası bu yazımızda sizlerle... Safer ayında Levhi Mahfuz'dan birinci kat semaya 320.000 bela inmektedir. Bu belalar ve kazalar sene içine...
  4. Safer Ayına Neden Bela Ayı Deniyor? Bu Doğru mu?

Safer Ayına Neden Bela Ayı Deniyor? Bu Doğru mu?

safer ayı, safer ayının özellikleri, safer ayı nedir Sevgili melekler, Hicri yılın ikinci ayı Muharrem ayının ardından Safer ayıdır. Şu anda Safer ayıyız ve bu ay için cahiliyye devrinden gelme bela ayı söylemleri ne yazıkki günümüze kadar gelmiş durumda. Oysa bunun aslı astarı yoktur ve tamamen cahiliyye devri araplarının hurafelerindendir. Aşlağıda paylaşacağımız makalede bu konuyla ilgili...
  5. YILANLARIN ÖCÜ 4. BÖLÜMDE NELER OLDU ?

YILANLARIN ÖCÜ 4. BÖLÜMDE NELER OLDU ?

yılanların öcü 4. bölüm özeti,yılanların öcü 4. bölüm konusu, yılanların öcü 4. bölümde neler oldu,yılanların öcü 4. bölüm hakkında bilgiler Fatma, Bayram’ın beklenmedik evlenme teklifi karşısında şaşırıp kaldı. Fatma ve Bayram, Zahide’nin onları baş başa görüp perişan olduğundan habersizdi. Şerife, hain planları için bu sefer Fatma’yı hedef alırken, Şerife’nin oyunları yüzünden Ömer,...

Sayfayı Paylaş