gebe
  1. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0

4 ay tatile hayır!

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında büşra.shid tarafından paylaşıldı.

Ben nasıl başlasam ne desem bilmez oldum, çok sıkıldım melekler napcağmı bilmez oldum, üstüme üstüme geliyor artık 4 duvar!
    mektepler açılsın ben tatile dayanamz olduuuuuuuuum! Rtfm

yeter yahu yeter! bana bu kadar tatil yeter! ben okulumu özledim arkadaşlarımı özledim gelebek'imi özledim,itirazım var işte bu kadar tatil faz-la!

2. gelebek

gelebek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ooyyy oyyy bebeğim ben de seni özlediiiimmmmm:kiamam:ama okul açılmsın yavvv o günlerimizi unuttuun mu böşraaaaaaaammmm:uykucu: şu 4 duvar üstüme de gelse hatta yıkılsa da ben okulun açılmasını istemiyom dahaaa :uhu:

3. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    şey evet aslında fenaydı ama bir iş tutunacak bir dal olaydıda iyiydii yani! damdan düşer gbi olduk böyle şey olurmuu olurmu :tilili::hail:

4. gelebek

gelebek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    oluuur oluuuuuuur bal gibi olurrr:yahoo: beybicanım benim yaaa pasta börek yap yaş pasta filan uğraş zaman geçer belkim biraz ben bugün yaş pasta yapcam işşallahu te..a :first: nanik

5. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah inşallah bacımm :D Allah o emek veren ellerini sevapkar eylesin :D

6. gelebek

gelebek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sağolasın rabbimin sevgili kulu :humble:

7. handehanci.85

handehanci.85 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    ahhh bende tatilsizlikten bıktımmmmmm

8. leylaklar

leylaklar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    4 ay değil 14 ay olmalı tatil dediğin... :28:çalış çalış nereye kadarrrrr

4 ay tatile hayır! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Ayda 4 Kilo

Bir Ayda 4 Kilo

Vücut ağırlığını azaltmak için verilen beslenme planı günlük 1200 kalorinin altına düşmemelidir. Çok düşük kalorili diyetler protein, vitamin ve mineral eklenmiş ketojenik diyetlerdir. Ancak bir başka hastalık (örneğin acil cerrahi bir operasyon geçirecekse) olduğunda çok kısa süre ve gözetim altında uygulanmalıdır. Sıvı alımı günlük ihtiyaç kadar 2-3 litre/gün ve günde 20-25 gram/gün posa...
  2. 0-4 Ayda Beslenme

0-4 Ayda Beslenme

0-4 AYDA BESLENME İlk 4 ayda yalnızca anne sütü ile beslenen bebekler ishal, zatürree gibi bulaşıcı hastalıklara ve alerjik hastalıklara daha az yakalanırlar, daha sağlıklı büyürler. İlk 4 ayda bebeğinizi sadece anne sütü ile besleyiniz. Bu aylarda anne sütü ile birlikte verilen ek besinler bebeğin anne sütünden yararlanmasını engeller. Bu aylarda, hastalık durumu ve çok sıcak havalar dışında...
  3. Gebelikte 4. Ay

Gebelikte 4. Ay

gebelik haftası hesaplama gebelik haftasını hesaplama gebelikte 4ay hamilelik haftası tüp bebekte Sizdeki Değişiklikler: Gebeliğin erken belirtileri olan sabah bulantıları, yorgunluk şikayetleriniz ve düşük riski 2.trimestrde genellikle azalır. Aynı zamanda ilk kez bebeğin hareketlerini hissetmeye başlarsınız. Rahimdeki bu ilk kıpırtıları önce mide gurultusu sanabilirsiniz, kelebek...
  4. Hayır...... ?

Hayır...... ?

Hayır...... ? katlanamadığım tek kelime
  5. Çocuklarla Kış Aylarında Tatile Çıkmak

Çocuklarla Kış Aylarında Tatile Çıkmak

çocuklarla tatil çocuklarla kış tatili çocuklarla tatile çıkmak Yaz tatilleri genellikle tatile çıkmak için, özellikle de çocuklarla tatile çıkmak için en münasip zamanlardır melekler :) Ama gerekli tedbirler alındıktan, gidilecek yer doğru seçildikten sonra çocuklarla pekala kış tatili de yapılabilir. Aşağıda ki makalede bu konuyla ilgili pek çok faydalı bilgi bulacaksınız :tik: Kışın...

Sayfayı Paylaş