gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4 aylık bebeğim çok salyalı neden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

4 aylık bebegim bir aydan beri sürekli salya çıkaryor ve önü sırılsıklam oluyor neden acaba, bir hastalık belirtisi mi yoksa :S

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Bebeklerin diş çıkarma dönemlerinde salyalı olmaları normaldir, sizin bebeğinizde diş çıkarma dönemine yaklaştığı için salyalı olması normal korkulacak bir durum olduğunu düşünmüyorum, sağlıklı günler..

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Diş çıkarma dönemine girdikten sonra bebeklerin salyası tükenmiyor bazıların da bu salya daha fazla olabiliyor.

4 aylık bebeğim çok salyalı neden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 4 aylık bebeğime neler yedirebilirim verebilirim

4 aylık bebeğime neler yedirebilirim verebilirim

bebeğim 23.05.2011 doğumlu , 3 kg , 49 cm,boy ,38 haftalık iken doğdu . Başlarda kilo alımı iyiydi sonra yavaşladı .Son 3 ayda toplam 1 kg aldı. İştahını açabilmek için neler verebilirim. Kahvaltı sevmiyor çok çeşitlendirdim fakat başarısız oldum hiç birini begendiremedim . 4 aylıktan itibaren ek gıdaya başladık o zaman içerisinde gayet iştahlıydık bir...
  2. 4 aylık bebeklerde beslenme tablosu

4 aylık bebeklerde beslenme tablosu

4 aylık bebeklerde beslenme 4 aylık bebek beslenme saatleri 4 aylık bebek beslenme tablosu 4 aylık bebeğin beslenme tablosu 4 aylık bebeğin beslenmesi 4 aylık bebeğin beslenme şeması 4 aylık bebeğin beslenme programı hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Bebek bakımı elbette ki oldukça zor ve incelik ister. Zorluklarla hamile kaldığınız ve canınızdan can koparak doğurduğunuz bebeğinizin sağlığı...
  3. 4 Aylık bebek gelişimi

4 Aylık bebek gelişimi

4 aylık bebek hareketleri bebeğin 4. ay gelişimi Bebeği 4 aylık olmuş olan Melek'lerimiz ve 4 aylık bebek annesi olan tüm misafirlerimiz için, 4 aylık bebeğin hareketleri hakkında bilinmeyen ya da merak edilen tüm bilgileri bu sayfamızda paylaşıma sunuyoruz arkadaşlar. Evet Melek'ler, 4 aylık bebek neler yapar; buyrun öğrenelim:) Güler Bacaklarında ağırlığa tahammülü artar. Siz onunla...
  4. 4 5 6 aylık bebek menüleri

4 5 6 aylık bebek menüleri

4 5 6 aylık arasında olan bebeklerinize hangi ek gıdaları yediriyorsunuz. Ben bebeğime ki şu anda 4 aylık mama ile besleniyor hangi besinleri vermeliyim. Bana bir kaç menü vermeniz mümkün mü ?
  5. 4 aylık bebeklere Ahmet Marankiden mama tarifii

4 aylık bebeklere Ahmet Marankiden mama tarifii

Bir yerde okumuştum şimdi ara tara bulamıyorum.Melekler bana yardım edermisiniz,Ahmet Maranki 4 aylık bebekler için mama tarifi vermişti nasıl bulabilirim acaba ?

Sayfayı Paylaş