gebe
  1. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93

4 Aylık evliyim çocuk istiyorum yardım lütfen

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında a.özlem tarafından paylaşıldı.

BN nerden başlıcamı bilemiornm şimdi20 yaşındaym daha doldurmadım 4 aylık ewlym 3ay korunduk mayıs 11 den itibaren korunmadık fakat işey daha var 9 mayısda adet olmam gerekrkn olmadım18 mayıs da oldum normal adet gbiydi 13nde test yaptm neg.çktı kasıklarımda boşluklarmda sancı oluo ara ara nefes almamı zorlayan değişih hssdiorm.test yapmaya korkuyorm neg. çıkarsa üzülürüm.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle yeniden selamlar,
    Açtığınız konu başlıklarında ne istediğinizi tam belirtirseniz daha iyi olacağını düşünüyoruz. Gelelim sorunuza, sorunuzu tam olarak anlayamadım. Daha doğrusu devrik yazmışsınız ama anladığmız kadarı ile size cevap vermeye çalışalım.

4 aylık evlisiniz ve üç ay korunmadan sonra çocuk için karar verdiniz. Burada korunma şekliniz eğer doğum kontrol türünde ise zaten 3 aydan önce gebe kalma olasılığınız düşük. Zira doğum kontrol haplarının tam olarak etkisini yitirmesi biraz zaman alıyor. Adetinizin daha önceki adet döngünüzden daha geç gelmesinin nedenini psikolojik olarak düşünebiliriz. Çünkü artık çocuk düşünüyorsunuz. Buda ister istemez sizin adetinize etki edecektir. Her zaman " bu ay hamile kalmalıyım acaba kalır mıyım " şeklindeki düşünceleriniz sizi etkiler ve gebe kalma olasılığınızada etki eder bu durum.

Başka sorularınız var ise lütfen bu başlık altına anlaşılabilir şekilde yazınız.

Sevgiler.

3. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93
    çok sağolun korunma şekli hap yada başka bişideil eşim korunmuştu.bu belirtilerle test yapsam mı bilemedim bide 11 mayıs da 16 sına kadar denedik sonra 18 inde hasta oldum 24 btti 25 den beri denioruz dün bgn 2 gn ara verdk.

4. fatoos fatos

fatoos fatos Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    slm a.ozlem daha cok yeni evlisin neden bu kadar acele ediyorsun ki...evliligin tadini cikartin ..ama illaki olsun diyorsan stresten uzak dur canim oncelikle bu onemli...........

SweetCurse bunu beğendi.
  5. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    566
    Ödül Puanları:
    93
    ya sorumu yönelik cvp vermemişsiniz ki papatya.hnm bn test yapsam mı çıkar mı diorum

6. a.ozlem

a.ozlem Forum Okuru

çok sağolun korunma şekli hap yada başka bişideil eşim korunmuştu.bu belirtilerle test yapsam mı bilemedim bide 11 mayıs da 16 sına kadar denedik sonra 18 inde hasta oldum 24 btti 25 den beri denioruz dün bgn 2 gn ara verdk.

4 Aylık evliyim çocuk istiyorum yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. madurum çocuk istiyorum yardım edebilirmisiniz ?

madurum çocuk istiyorum yardım edebilirmisiniz ?

5 aydır cocuk ıstıyorum adetımı gorup temızlendıgım gunden ıtıbaren 30 gun boyunca calısmalar devam etmekte bızde ama sonuc alamıyorum bu ayda kontrele gıtcem ben her ayın 11 ınde adet goruyrum bazen 12 sınde benım 16 gunum hangı zamana gelıyor????
  2. 5 aylık evliyim bizde çocuk istiyoruz ama her defasında hüsran

5 aylık evliyim bizde çocuk istiyoruz ama her defasında hüsran

ALLAH herkese en kısa zamanda bebişlerini kucaklarlar bende 5 aylık evliyim bizde çocuk istiyoruz ama her defasında hüsran gelelim belirtilere benim adet lolmama 4 gün var ama ara ara baş dönmelerim mide bulantım kasıklarımda 1haftadır adet sancısı gibi bir agrım var umarm hamileyimdir
  3. Hediye almak istiyorum yardım lütfen

Hediye almak istiyorum yardım lütfen

merhaba yeni doğan bebeğe nasıl bir hediye almam gerekir. daha önceden bazı arkadaşlarım bana bir kaç fikir verdi fakat kafama çok yatmadı. sizlerinde fikirlerini dinlemek isterim. teşekkürler.
  4. 4 aylık evliyim hamile kalmak için ne yapmalıyım?

4 aylık evliyim hamile kalmak için ne yapmalıyım?

hamile kalmak için yöntemler,hamile kalmanın yoları,yeni evlilere hamilelik tüyoları,en erken hamile nasıl kalınır, hamilelik hakkında bilgiler Sayfamıza son günlerde sıkça gelen sorulardan biride henüz daha 2 -3 – 4 – 5 aylık yeni evli çiflerden.Hamile kalamıyorum ne yapmalıyım,yeni evliyim hamile kalamıyorum,yeni evliyiz eşim hamile kalamıyor ne yapmalıyız.Öncelikle belirtelim 1 yıla aşkın...
  5. 4 aydır korunmuyoruz çocuk istiyorum olmuyor yardım lütfen

4 aydır korunmuyoruz çocuk istiyorum olmuyor yardım lütfen

Mrb araniza yeni katildim ve bayadir takip ediyodum bugune nasipmis benim bi sorum olcak kizlar ben 4 yillik evliyim yani yeni girdim ben ve esim 3 sene dogal yolla korunduk 4 aydir korunmuyoruz bebis istiyoruz allah herkeze anneligi tattirsin ins. Bu ay bi hamilelik suphesi girdi icime ve 2 aydir duzenli adet olamiyorum ya 2 gun suruyo az bisekilde yada afedersiniz simsiyah bi adet goruyorum...

Sayfayı Paylaş