gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4 aylık hamileyim ama karnım hiç çıkmadı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba benim hamileliğimin dördüncü ayında olmama rağmen karnım hiç çıkmadı böle ayva göbeği gibi acaba bebeğim yeterince besleniyor mu ya neden karnım büyümüyor

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Bazı kadınların vücut yapısı gereği karınlar çok çıkmayabilir hatta halk arasında ''iç karnı geniş '' diye tabir edilirler siz de o kategorıde olabilirsiniz ayrıca hamileliğinizin ilk ayları bunlar özellikle son aylarda büyümesi sizi şaşırtacak dercede hızlı olacaktır :) sağlıklı hamişlikler...

4 aylık hamileyim ama karnım hiç çıkmadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 30 yıl hiç dışarı çıkmadı

30 yıl hiç dışarı çıkmadı

30 yıl hiç dışarı çıkmadı 17 yaşında bir eve kapandı... 30 yıl boyunca hiç dışarı çıkmadı, gün ışığından uzak kaldı. Saçları ise 3 metre uzamıştı. Fransa bu olayı konuşuyor. Polis ölen annesini aramak için eve gidince inanılmaz bir manzarayla karşılaştı. Evde saçları 3 metre uzamış bir adamla karşılaştı. Yapılan araştırmada adamın 30 yıl boyunca hiç dışarı çıkmadığı tespit edildi....
  2. 4 yıldır hiç korunmadım hamile miyim?

4 yıldır hiç korunmadım hamile miyim?

hamile miyim? merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım kafam çok karışık yardımınıza ihtiyacım var... ben 4 yıllık evliyim dört yıldır hiç korunmadım ama gebelikte olmadı 8 ay önce bi düşük yaptım ve bu ayın 3 de klomen kullandım daha sonrada çatlatma iğnesi oldum ve şuan göğüs uçlarında karama ve hassasiyet var sizce ilaçlardan mı yoksa tuttumu bilemedim:hamileyim:
  3. hamileyim ama karnım büyümedi

hamileyim ama karnım büyümedi

merhaba hanımlar ben 4 aylık hamileyim ama dışardan görenler benim asla hamile olduğumu bilmiyor çünkü karnım halen çıkmadı hamilelikte karın ne zaman çıkar acaba bilen varmı bende artık hamilelik kıyafetleri giymek istiyorum ama karnım olmadığından giyemiyorum benim karnım ne zaman büyücek
  4. riya ile korunuyordum ama karnımda hareket var hamile miyim?

riya ile korunuyordum ama karnımda hareket var hamile miyim?

sizinle birşey paylaşmak isteiyorum 2 aya yaklasık karnımda hareketler hissediyorm yeni yeni bebek canlanır gibi işin gerçegi riya ile korunuyorum ve düzenli regl görüyorum ayriyetden 17 aylık birde kızım var böyle bir durumla karşılasan var mı
  5. Hiç bir şeyim yok ama hamile kalamıyorum?

Hiç bir şeyim yok ama hamile kalamıyorum?

nedensiz kısırlık,nedensiz infertilite,infertilite nedenleri,sebebi olmayan kısırlık,sebebi olmayan infertilite,infertilite tedavisi hakkında bilgiler İnfertilite nedeniyle başvuran çiftlerde bazen kadında, bazen erkekte, bazen de her ikisinde birden sorun saptanabilir fakat bu çiftlerin yaklaşık %15'inde her ikisinde de kısırlığa neden olan hiçbir etken bulunamaz bu duruma açıklanamayan...

Sayfayı Paylaş