gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

4 aylık Hatice bebek kız diye öldürüldü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

4 aylık bebek kilosu [​IMG]
    Dört aylık Hatice bebeğin kundakta ölü bulunması üzerine babaannesi inanılmaz bir iddia ortaya attı.
    Döverek öldürüldüğünden şüphelenilen dört aylık bir bebeğin cesedi, kundağa sarılıp kanal kenarına atılmış bulundu. Bedeninde dayak izleri bulunan bebeğin annesi, dört aylık kızını kayınvalidesinin döverek öldürdüğünü öne sürdü. Büyükannenin bebeği kız olduğu için öldürdüğü öne sürüldü.

Yıldırımtepe Mahallesi’nden geçen Feyezan Kanalı’nın su bulunmayan bölümüne dün sabah ikinci el eşya satmak için gelen bit pazarı esnafı, tezgâhını kurmaya çalışırken kundakta bir bebek cesedi gördü. Polisler, burnunda pıhtılaşmış kan ve vucüdunda dayak izleri bulunan kız bebeğin cesedini İskenderun Hastanesi Morgu’na götürdü.

Bebeğin annesi 26 yaşındaki Müzeyyen, babaannesi 46 yaşındaki Sevi, dede 50 yaşındaki Zübeyir G. ile 28 yaşındaki dayı Ziya D. gözaltına alındı. Bebeğin babası Kemal G.’nin ise askere gittiği belirtildi. İfadesi alınan anne Müzeyyen G., kızını kayınvalidesi Sevi G’nin döverek öldürdüğünü iddia etti.

Dayı Ziya D. de kardeşi Müzeyyen’in daha önce iki erkek çocuk düşürdüğünü belirterek, “Acaba diyoruz, erkek olmadığı için mi babaanesi bu çocuğu öldürdü. Kız dünyaya getirdiği için, kardeşimle arası bozukmuş” dedi. Sevi G. iddiayı reddederken, dede Zübeyir G. ise torununa yapılanlar hakkında bilgisinin bulunmadığını söyledi.

guncel.net

2. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 4 aylık Hatice bebek kız diye öldürüldü
    Tüüüüüüü yazıklar olsun sizlere,insafsızlar..Nice insanlar evlat sahibi olabilmek için ne fedakarlıklar yapıyorlar..Sizlerde bulmuşsunuz da cinsiyet arıyorsunuz,yazıklar olsun..

Allahım herkese herşeyin hayırlısını nasip et yarabbim..Ana babanında,evladında herşeyin..

3. YeSiL

YeSiL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

allahım sadece yazık dıyorum bunlara ya benımde üç tane kızım var allah ıslah etsın bunları

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Ahh Allah'ım görünce ürperdim.Lanet olsun geri kalmış insanlığımıza Allah ıslah etsin hepsini..

5. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    hay Allahım ya cehaletten başka bir şey değil bu insanlar zihinlerini yüreklerini bir türlü temizliyemiyor kan davası,namus davası kız bebek olayı derken kaç can alınıyor 4 aylık bebek savunmasız dünyaya gelmeyi omu istedi dünyaya geldi diyede cezası bumu yani bir evladı olsunda kız oğlan olsun farketmez yeterki anne baba olalım diyen ne insanlarımız var ne yazıkki

4 aylık Hatice bebek kız diye öldürüldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 4-6 aylık bebeğin beslenme menüsü

4-6 aylık bebeğin beslenme menüsü

4 6 aylık bebek beslenmesi 4 aylık bebek menüsü 6aylık menüsü 6 beslenme Anne sütüne aldığı sürece ve miktarda devam edilmelidir. Anne sütü yoksa veya yetersizse 3-4 öğün 2 numara devam maması verilmelidir (500 ml/gün). Saat 10.00: Meyve suyu (Mevsimine göre suyu sıkılarak hazırlanır. 1-2 hafta sonra püre şeklinde verilebilir.) Saat 13.00: Sebze çorbası(1-2 hafta sonra püre şeklinde...
  2. 4 aylık bebeğime neler yedirebilirim verebilirim

4 aylık bebeğime neler yedirebilirim verebilirim

bebeğim 23.05.2011 doğumlu , 3 kg , 49 cm,boy ,38 haftalık iken doğdu . Başlarda kilo alımı iyiydi sonra yavaşladı .Son 3 ayda toplam 1 kg aldı. İştahını açabilmek için neler verebilirim. Kahvaltı sevmiyor çok çeşitlendirdim fakat başarısız oldum hiç birini begendiremedim . 4 aylıktan itibaren ek gıdaya başladık o zaman içerisinde gayet iştahlıydık bir...
  3. 4 aylık bebeklerde beslenme tablosu

4 aylık bebeklerde beslenme tablosu

4 aylık bebeklerde beslenme 4 aylık bebek beslenme saatleri 4 aylık bebek beslenme tablosu 4 aylık bebeğin beslenme tablosu 4 aylık bebeğin beslenmesi 4 aylık bebeğin beslenme şeması 4 aylık bebeğin beslenme programı hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Bebek bakımı elbette ki oldukça zor ve incelik ister. Zorluklarla hamile kaldığınız ve canınızdan can koparak doğurduğunuz bebeğinizin sağlığı...
  4. 4 Aylık bebek gelişimi

4 Aylık bebek gelişimi

4 aylık bebek hareketleri bebeğin 4. ay gelişimi Bebeği 4 aylık olmuş olan Melek'lerimiz ve 4 aylık bebek annesi olan tüm misafirlerimiz için, 4 aylık bebeğin hareketleri hakkında bilinmeyen ya da merak edilen tüm bilgileri bu sayfamızda paylaşıma sunuyoruz arkadaşlar. Evet Melek'ler, 4 aylık bebek neler yapar; buyrun öğrenelim:) Güler Bacaklarında ağırlığa tahammülü artar. Siz onunla...
  5. 4 aylık bebeklere Ahmet Marankiden mama tarifii

4 aylık bebeklere Ahmet Marankiden mama tarifii

Bir yerde okumuştum şimdi ara tara bulamıyorum.Melekler bana yardım edermisiniz,Ahmet Maranki 4 aylık bebekler için mama tarifi vermişti nasıl bulabilirim acaba ?

Sayfayı Paylaş