gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

4.Bölümde Kanuninin Hürreme Okuduğu Şiir

Konu, 'Muhteşem Yüzyıl' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

muhteşem yüzyılda okunan şiir muhteşem yüzyılda okunan şiirler yüzyıl kanuninin hürreme okuduğu şiir muhibbi şiirleri yüzyıl kanuni nin şiirleri Muhteşem yüzyıl dizisinin 4.cü bölümünde Kanuni'nin Hürrem'e okuduğu aşk dolu satırlardan oluşan şiirin sözlerini sizlerle paylaşıyorum. [​IMG]
    Nihayet gözüm gördü gönlüm sevdi
    Bunlar suçsa gel öldür
    Allahtan hep şehitlik isterdim
    Allaha şükürler olsunki yan bakışın beni öldürdü
    Muhibbi halini kime şikayet etsin
    Çünkü ona zulüm eden aşktır

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Ah ulan ahhhh cleopatra gibin kadınım :dil:daha doritosum bir şiir bilem okumadı :cry: Hürremmiş peh hüremden daha zeki ve güzelim hahahaha espiri bir yanada anajım ne aşkmış beee :D

3. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    ask her yerde ask eski yeni degismeyen tek sey ask

4.Bölümde Kanuninin Hürreme Okuduğu Şiir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adnan'ın Bihter'e okuduğu şiir (;

Adnan'ın Bihter'e okuduğu şiir (;

adnanın bihtere okuduğu şiir video aşkı memnuda adnanın bihtere okuduğu şiir aşkı memnudaki gerçek adı memnu gerçek adı Aşk-ı memnu'da, evililik yıldönümlerinin kutlamasında Adnan'ın Bihter'e okuduğu şiir, İşte Yaşar Ümit Oğuzcan'ın yazdığı o şiir! Kadınlar için sone, Ben güzel gözlü kadınları severim Bir de küçük ayaklıları, uzun boyluları Hem nasıl severim, öyle severim işte...
  2. Muhteşem Yüzyıl ( Kanuni ve Hürrem)

Muhteşem Yüzyıl ( Kanuni ve Hürrem)

hürrem sultan güzelmiydi hürremin konuşma tarzı hürremin konuşmaları hürrem konuşmaları muhteşem yüzyıl sultan konuşması Fragmanları olsun oyuncu kadrosu olsun çok fazla ilgimi çeken bir dizi oldu.Sabırsızlıkla başlamasını bekliyorum.Bakalım fragmanları kadar güzel mi. Ayrıca Hürrem Sultan rolü için yapımcı uzun uzun araştırma yapmış.8 ay süren araştırmaların sonunda rol, Almanya'da birçok...
  3. İşte Bosnalı Hürrem ve Kanuni !

İşte Bosnalı Hürrem ve Kanuni !

Bu konu; bosnalı hürrem ve kanuni hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl sadece ülkemizde değil diğer ülkelerde de ilgişyle izleniyor. Yurtdışında da ilgiyle izlenen Muhteşem Yüzyıl dizisi Bosna'da bir yarışma yapılmasına sebep olmuş. Hürrem ve Kanuni 'nin benzerlerini arayan kanal kendilerine yollanan yüzlerce fotodan en çok benzeyenleri seçmiş :D:D Tesanj...
  4. Muhteşem Yüzyılda Kanuninin Hürreme söylediği aşk şiirlerini yazarmısınız

Muhteşem Yüzyılda Kanuninin Hürreme söylediği aşk şiirlerini yazarmısınız

Merhaba.Bugün sevgililer günü biliyorsunuz.Kanuni de Hürremine çok güzel şiirler okuyor hep.Lütfen o şiirleri bu sayfadan paylaşabilirmisiniz?
  5. Kanuni Sultan Süleyman'ın Hürrem Sultan'a Yazmış Olduğu Şiir...

Kanuni Sultan Süleyman'ın Hürrem Sultan'a Yazmış Olduğu Şiir...

Bu konu, Kanuni Sultan Süleyman'ın Hürrem Sultan'a Yazmış Olduğu Şiir hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl tüm heyecxanıyla sürüp giderken zaman zaman Kanuni'nin Hürrem'e söylediği güzel sözlere şiirlere tanık oluyoruz. İşte bu sayfamızda da Kanuni'nin Hürrem'e yazmış olduğu muhteşem bir şiiri ve günümüz Türkçesine uyarlamasını sizlerle paylaşıyoruz......

Sayfayı Paylaş