gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

4 dakikada 4/4'lük makyaj

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Son anda bir davet mi aldınız? Yoksa hazırlanmayı son dakikaya bırakanlardan mısınız? Sabahları makyaj yapmak için çok az bir zamanınız mı var? İşte size, adım adım hızlı makyaj önerileri... Ten

Cildiniz donuksa kayısı ve bej tonlarında bir makyaj altı sürün.

Göz altlarınızda morluklar, yüzünüzde sivilce ve kızarıklıklar varsa mutlaka bir kapatıcı (concealer) kullanın. Rengi cildinizden bir ya da iki ton açık olmalı. Kapatıcıyı parmaklarınızla cildinize iyice yedirin.

Fondöteninizi uygulayın. Fondöten rengini cildinizle aynı tonda veya yarım ton daha açık seçin.

Büyük bir fırça ile pudranızı ve allığınızı sürün.

Göz

Üst göz kapağınızın tamamına göz farını sürün.

Gözleriniz koyu renk ise ideal far renkleriniz bej ve sedef tonlarıdır. Açık renk gözlerde her renk rahatlıkla kullanılabilir. Gri, siyah ve kahverengi derin bir bakış; mavi ve yeşil tonları ise daha genç bir görünüm verir.

Gözleriniz büyükse göz içine, küçükse kirpik diplerinden kalem çekin. Pamuklu çubuk ile çizgiyi dağıtıp gölgelendirin.

Kirpiklerinizi tarayın ve iki kat rimel sürün.

Dudak

Dudak kalemi kullanıyorsanız, rujunuza uygun bir renkle dudaklarınızı çevreleyin.

Fırça ile rujunuzu sürün. Dudaklarınızın tam ortasına bir parça parlatıcı ekleyin.

kanald/kadın

2. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: 4 dakikada 4/4'lük makyaj
    teşekkürler paylaşım için=)

3. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: 4 dakikada 4/4'lük makyaj

emeğine saaglıkk...
    artık pratık kazandımm ben...
    sabahları zamanım kalırsa 3 5 dk mı ayırıyorum makyaja ...

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: 4 dakikada 4/4'lük makyaj

teşekkürler paylaşım için

5. begonyam

begonyam Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 4 dakikada 4/4'lük makyaj
    teşekkürler paylaşım için

4 dakikada 4/4'lük makyaj konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fantastik 4

Fantastik 4

Marvel'ın ilk süperkahraman ailesi, şimdiye kadarki en zor görevleriyle karşı karşıyadırlar. Gizemli galaksiler arası bir haberci olan Silver Surfer, dünyayı yokoluşa hazırlamak için gezegene gelmiştir. Silver Surfer etrafta yıkım ve kargaşa yaratırken, kahramanlarımız bu gizemi çözmeye ve sürpriz bir şekilde tekrar karşılarına çıkan azılı düşmanları Doktor Doom ile yüzleşmeye...
  2. kısa sürede 4/4 makyaj

kısa sürede 4/4 makyaj

Ten Cildiniz donuksa kayısı ve bej tonlarında bir makyaj altı sürün. Göz altlarınızda morluklar, yüzünüzde sivilce ve kızarıklıklar varsa mutlaka bir kapatıcı (concealer) kullanın. Rengi cildinizden bir ya da iki ton açık olmalı. Kapatıcıyı parmaklarınızla cildinize iyice yedirin. Fondöteninizi uygulayın. Fondöten rengini cildinizle aynı tonda veya yarım ton daha açık seçin. Büyük bir...
  3. 4 yüz

4 yüz

4 yüz dört yüz
  4. 4 kelime..

4 kelime..

3 kelimelik aşk sözleri İşte insanları tuzağa düşüren..kafasını karıştıran...günah işlemesıne sebep 4 kelime........ EGER: Birisi: eğer zengin olsaydım ibadet ederdim der... Digeri: eğer fakir olsaydım ibadet ederdım der... Öbürü: eğer genç olsaydım ibadet ederdim der... Başkası: eğer ihtiyar olsam ibadet ederdim der... İşte dilin fenalığı budur..... NEDEN İlim oku ! Neden okuyayım...
  5. 4 dakikada cheese kek yapalım mı?

4 dakikada cheese kek yapalım mı?

Bu konu; 4dakikada mikrodalgada cheese kek yapımı hakkında bilgiler verilmektedir Bu kadar kısa zamanda nasıl olur dediğinizi duyar gibiyiö :D Ancak çalışan bayan olmanın bir diğer zorluğuda pratik ve kısa zamanlı tariflere sahip olmanız oluyor. Bu tariflerimiz aynı zamanda baskın yapar gibi habersiz gelen misafirleriniz için de biçilmiş kaftan. Gelelim 4 dakikada nasıl cheese kek...

Sayfayı Paylaş