gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4 haftalık hamileyim ama 2 gün sonra yolculuk yapmak istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

mrb arkadaslar burayı yakından takip ediyorum ve hrkesin yorum yapıp yardımlasmasını cok begeniyorum.o yüzden cevremden cok buran daha bilgili ve daha yardımcı olacak insanları bulacagımı düşündüm umarım yardımcı olursunuz.sorum su 4 haftalık hamileyim ama 2 gün sonra yolculuk yapmak istiyorum yaklasık 4 saat sürecek sizler yapmısmıydınız nelerte dikkat etmeliyim yapmamalı mıyım ?tesekkür edrim

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Mayıs 2011
4 haftalık hamileyim ama 2 gün sonra yolculuk yapmak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2. çocuğu istiyoruz ama olmuyor

2. çocuğu istiyoruz ama olmuyor

slm arkadaslar benım ıkı bucuk yasında bı oğlum var hemde bı kerede hamıle kalmıştım ona ve şimdi ikinciyi istıyoruz özellıklede eşim çok istıo 4 aydır korunmuyoruz ama olmuyo eşime bı evlat daha vermek ıstıyorum bunun için çok üzülüyorum..bakalım adetıme 4 gun kaldı acaba kanda çıkarmı varsa??? ben yıne o duyguyu yaşadım Allahım yaşamayanlara benden önce nasıp etsın inşallah..
  2. 4   haftalık   HAMİLEYİM    :)

4 haftalık HAMİLEYİM :)

kan testi yaptırdım dünn 4 haftalık hamileyimm...çok tuhaf bir duygu.. bana bu konuda yardımcı olurmusunuzz ne yenir ne içilir falan... amaann bana biraz destek çıkın yahuuu :hamileyim:
  3. Adet bitti 2 gün sonra birlikte olduk Hamile miyim acaba??

Adet bitti 2 gün sonra birlikte olduk Hamile miyim acaba??

Merhaba arkadaslar.. Adetim bittikten 2 gun sonra esimle iliskiye girdik.. Tabi kazaya kurban gittik orası ayrı :).. İliskiden 10 gun gecti adetime daha var ama sizce hamile miyimdir.. Test yapmam gerekir mi yoksa daha belli olmaz biraz bekliyim mi??
  4. HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

HAMİLE KALMAK İSTİYORUM AMA:((

Merhaba, eşimle bu ay korunmaz birşekilde ovulasyon döneminde ilişkiye girdik geçen ay regl 25 Temmuzda oldum bu ay 22 Ağustosta olmam gerekiyor.Şişkinlik,kasıklarda hafif ağrı,çok çok hafif midemde yanma,sık idarara çıkma gözlemledim.Hamile olma olsağım ne yoksa regl mi bu?
  5. Adetimden 2 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalmış olabilir miyim ?

Adetimden 2 gün sonra sürtünme yoluyla ilişkiye girdik hamile kalmış olabilir miyim ?

Adetimden 2 gün sonra erkek arkadaşımla ilişkiye girdik sürtünme yoluyla. ilişkiden sonra sabah göğsümde ağrı ve birden çok akıntı geldi zevk suyundan hamile kalmış olabilir miyim

Sayfayı Paylaş