gebe
  1. lady_w

lady_w Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

4 haftalık HAMİLEYİM :)

Konu, 'Gebelik' kısmında lady_w tarafından paylaşıldı.

kan testi yaptırdım dünn 4 haftalık hamileyimm...çok tuhaf bir duygu.. bana bu konuda yardımcı olurmusunuzz
    ne yenir ne içilir falan... amaann bana biraz destek çıkın yahuuu

:hamileyim:

2. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    tebrik ederim gözünüz aydın... allah sağlıkla kucağınıza vermeyi de nasip eder inşallah
    tek yapılacak şey bol bol sırt üstü yatıp dinlenmek...size sımsıkı tutunsun diye.

4 haftalık HAMİLEYİM :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 4 haftalık hamileyim ama 2 gün sonra yolculuk yapmak istiyorum

4 haftalık hamileyim ama 2 gün sonra yolculuk yapmak istiyorum

mrb arkadaslar burayı yakından takip ediyorum ve hrkesin yorum yapıp yardımlasmasını cok begeniyorum.o yüzden cevremden cok buran daha bilgili ve daha yardımcı olacak insanları bulacagımı düşündüm umarım yardımcı olursunuz.sorum su 4 haftalık hamileyim ama 2 gün sonra yolculuk yapmak istiyorum yaklasık 4 saat sürecek sizler yapmısmıydınız nelerte dikkat etmeliyim yapmamalı mıyım ?tesekkür edrim
  2. Kac haftalık hamileyim

Kac haftalık hamileyim

10 gün önce aşılama yaptırdım degerim 80.85 kac haftalık Hamileyim
  3. gebelik 10 haftalık hamileyim

gebelik 10 haftalık hamileyim

10 haftalık hamileyim son bi kaç gündür aşırı derecede midem bulanıyor faka kusmuyorum bu normal mi?
  4. 4 haftalık hamileyim sabahtan beri kanamam var ve parça düşürüyorum

4 haftalık hamileyim sabahtan beri kanamam var ve parça düşürüyorum

kızlar ben 4 haftalık hamileyim sabahtan beri kanamam var ve parça düşürüyorum doktora gitmek için eşimi bekliyorum sizce nedir düşükmü yaptım ne olur yardım:((((((((
  5. 21+4 haftalık hamileyim çizme giyerken sağ kasığımda sancıma oldu sorun varmıdır

21+4 haftalık hamileyim çizme giyerken sağ kasığımda sancıma oldu sorun varmıdır

Slm 21+4 haftalık hamileyim 2-3 gün önce oturur vaziyette eğilerek çizmelerimi giyerken sağ kasığımda incinir gibi bişey oldu şuandada aynı acıyı hissettim neolmuş olabilirki yardımcı olablirmisiniz

Sayfayı Paylaş