gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

4 Mevsim Baharı Yaşamak İsteyenlere Kış Bahçeleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kış bahçesi modelleri, kış bahçesi örnekleri, kış bahçesi dekorasyon örnekleri Havaların serinlediği ve Sonbahar aylarını yaşadığımız şu günlerde çok yakın bir zamanda artık kış mevsimini yaşamaya başlıcaz. Bahar ve yaz aylarını 4 mevsim size sunan kış bahçeleri ile konforun tadını yaşayabilirsiniz.

Özellikle villa tipi evlerde oturanlar yada geniş bir balkona sahip olanlar için çok yaratıcı kış bahçeleri ile dışarda yağan yağmurun ve karın karşısında koltuğunda sıcacık manzarayı seyredebilirsiniz.

Muhteşem manzara eşliğinde keyifli bir kahve ve çay ile birlikte okuyacağınız romanın tadına doyum olmıyacağınızı kış bahçesine sahip olduğunuz da anlıyacaksınız;)

Farklı dekorasyon önerileri ile size evlerin de farklı bir atmosfer yaratmayı düşünenler için yaratıcı kış bahçeleri modelleri ve dekorasyon örneklerini sizler için paylaşıyoruz.

kis bahcesi (1).jpg kis bahcesi (2).jpg kis bahcesi (3).jpg kis bahcesi (4).jpg kis bahcesi (5).jpg kis bahcesi (6).jpg kis bahcesi (7).jpg kis bahcesi (8).jpg kis bahcesi (9).jpg kis bahcesi (10).jpg kis bahcesi (11).jpg kis bahcesi (12).jpg kis bahcesi (13).jpg kis bahcesi (14).jpg kis bahcesi (15).jpg kis bahcesi (16).jpg kis bahcesi (17).jpg kis bahcesi (18).jpg kis bahcesi (19).jpg kis bahcesi (20).jpg kis bahcesi (21).jpg kis bahcesi (22).jpg kis bahcesi (23).JPG kis bahcesi (24).jpg kis bahcesi (25).jpg

4 Mevsim Baharı Yaşamak İsteyenlere Kış Bahçeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bahçeniz mevsime hazır mı?

Bahçeniz mevsime hazır mı?

Bahçeniz mevsime hazır mı? Dış mekanlara çıkmanın zamanı geldi. Aklınız yapmanız gerekenlere takıldıysa, harekete geçmeden önce ''yemyeşil'' rehberimizden ilham alın. Baharın habercisi güneşli ve güzel havalar kendini göstermeye başladı bile. Artık evde geçirilen zamanın büyük bir bölümü bahçe, balkon ve teraslara kayacak. Sabah kalktığınızda açık havada bir kahvaltı, iş dönüşünde gün...
  2. Nilüfer Örer-Mevsim bahar

Nilüfer Örer-Mevsim bahar

eski bir sarkı ve ben dinlemeye doyamıyordum bizamanlar :) İnan bana çok geç değil Mevsim bahar daha kış değil Bir kez daha dayanamam Kalbim nasır ama taş değil Bir deli rüzgar esse bir yerlerden Savurur mu, götürür mü beni bilmem O deli aşık mazide kaldı artık Dönecek mi geriye onu bilmem Hiç zaman olmaz mı, geri gelmez mi Savunmasız duygular Ah o günleri bir daha vermez mi...
  3. Bahçemden bahar görüntüleri

Bahçemden bahar görüntüleri

Melekler bahar geldi gözümüz gönlümüz açıldı vallaha:D Bahçemdeki güzellikleri sizinle paylaşmak istedim azcık içiniz açılsın:)) Çimlerin üstündeki yağmur tanecikleri:)) Buda kedim sudenaz ellerinizden öper:D:Dböyle bana poz vermişken fotosunu çekiyim dedim:Dyakın da papatyalar ve diğer çiçekler açar onlarıda eklerim;)
  4. Bahar Mevsim Modası

Bahar Mevsim Modası

Tamda bu mevsimlerde montları üstümüzden atıp ceketlere sarılacagımız vakitte çıkagelen bu modeller aklınızı alacak .. Ceketlerden vazgeçmeyin! Sonbahar ve kış sezonunun en gözde parçalarından biri de ceketler… İnce elbiseler ve bluzlarla kombinlendiğinde, hem şıklığı tamamlar hem de sımsıcak tutar. Bu sezon gardırobunuzu renklendirecek yeni ceket trendlerini biliyor musunuz? Boyfriend...
  5. bahardan kışa

bahardan kışa

her şey ne güzel başlamıştı.bir ağaca çıkıyorduk birlikte yavaş yavaş.bir derdinde, bir gözyaşı tanesinde yüreğinin içine ateş düşer gibi olurdu.her güldüğünde yüzümüz gül bahçesine dönerdi.şarkılarda beraber yaşardık efkarlanırdık kudururduk çocuklar gibi bazen.yeri gelir omuz olurduk o ağaca çıkmak için.'eloğlu' için ne iltifatlar yağdırırdık ne hayaller kurardık beraber.ne güzel içliydik...

Sayfayı Paylaş