gebe
  1. Gizem...

Gizem... Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

4 sene sözlü kalınır mı?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında Gizem... tarafından paylaşıldı.

daha yeni sözlendim ancak bir çok sorunumuz var en önemliside nişan meselesi ben 2 sene sonra istedim ancak erkek arkadaşım ailem kesinlikle izin vermez diyor ve o kadar süreye erteliyor sözlenmeden önce bu konuyu konuşmuştuk iki sene sonra nişan olur diye ama şimdi konuşmadığımızı söylüyor ne yapacağımı bilmiyorum ayrılık kararı almak üzereyim ama daha bir ay bile olmadı sözleneli aileme nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum lütfen bana akıl verin çok kararsızım..:grev:

2. bana özel

bana özel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki erkk arkadaşının nişanı erteleme sebebi ne?

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

güzel soru canım benim bence bu yüzden gercektn sevdiğin insanı bırakma ne fark eder ki yaa ben acıkcası anlayamadım seni...walla canım

4. Gizem...

Gizem... Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    konuştuğumuz şeylerdi nişan filan küçük bi şehirde yaşıyoruz herkes 2 seneye bile çok diyor ki 4 sene var nişana diyemiyorum kimseye..ailesi izin vermezmiş iki sene sonra olmasına ben babamı zor ikna ettim söz için her gün sözü istemiyorsun istesen ikna ederdin diyip durdu ki babama 4 ay dil döktüm ve şimdi kalklmış bana ailem kesinlikle izin vermez diyor.

5. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    4 sene evli ama ayrı kalınır mı bende buna mecburum seviyrsan beklersinnnn

6. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    anladım canım seni aha da şimdi evet ailen cevren olsun baya bunalmışın ama bence bu yüzden gercktn sevdiğin insanı bırakma bekle sevdiğinin ellerini bırakma derim sevdiğinle otur konuş orta bir yol bulun konuşarak herşeyi cözebilirsiniz canım herşey seninle olsunn...

7. bana özel

bana özel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede.ama ne olursa olsun orta yolu bulabilirsiniz.bunu onunla paylaşdıgında seni grçekdende seviyosa sana hakvericekdir.

8. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    nisandan sonra gerekirse 4 sene evlilik icin beklenir canim fakat sadece nisan icin bu kadar beklerseniz evlilik icin ne kadar bekleyeceksiniz kucukte olsa aile icinde bir nisan olsun derim ben.

9. TuZ_

TuZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    KAtre-i maTem (aRtIk mutLuLUk $ehriNe ta$INma zaMa
    Herkesin gözden kaçirdigi birsey var, oda söyledigi ve verdigi sözü inkar etmesi.
    Birakma diye tavsiyelerde bulunmayacagim ve herkesin düsüncesinede saygim var.

Ammaaaa!

Bu insan simdiden söyledigi ve verdigi sözü inkar ediyorsa, güvenirligi tartisilir???

Ben sahsen karsi tarafin inkarciligindan çok çektim, elbetteki her insan ayni degildir ama bence inkarci insandan korkacaksin ve ona göre davranacaksin.

Dilerim hakkinde hayirlisi olur.

SevgiyLe! @->>------

10. portakalçiçeği

portakalçiçeği Forum Okuru

ufacık bır soz meselesınden dolayı bu kadar sorun yasıyorsanız nişan ve evlılık asamalarında kım bılır neler yasayacaksınız.bu işler nasıl başlarsa oyle devam edıyorum.tuz unda dediği gibi daha once konustugunuz bır konuyu ınkar etmesı ılerde cok daha buyuk sorunlar yasatacaktır.4 sene sozlu kalınmaz nısan ıcınde beklenmez.düğün için olsa anlarım.bence ıyı dusun evlılık oyle bekarların sandıgı gıbı kolay deıl.hakkında hayırlısı olsun

TuZ_ bunu beğendi.
4 sene sözlü kalınır mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emzirirken Gebe Kalınır mı?

Emzirirken Gebe Kalınır mı?

emzirirken gebe kalınır mı emzirirken hamile kalınır mı emzirirken gebe kalmak Birçok lohusanın korkulu rüyasıdır, emzirirken gebe kalmak melekler. Ancak ne yazık ki sütün koruduğuyla ilgili batıl inançlar yüzünden pek çok lohusa zamansız şekilde tekrar gebe kalmakta, ya bebeği aldırarak ömür boyu vicdan azabı çekmekte, ya da uzun bir süre iki bebeğin büyütme sorunlarıyla başbaşa kalmakta ve...
  2. Çocuğunuz 4+4+4 Sistemine Hazır mı??

Çocuğunuz 4+4+4 Sistemine Hazır mı??

4+4+4 Eğitim Sistemi Çocuğunuz 4+4+4 Sistemine Hazır mı İşte gün geçtikçe bişeyler değişiyor...Bizler ise koyun gibi ona uymaya adapte olabilmek için zihin ruh olarak zorluk çekiyoruz..Şimdi eğitim sistemi de değişti ve çocuklar bakalım neler yapacak.Tabi burada en çok büyük görev anne babalara düşmekte çocuğunuzun yanında olup onunla beraber en iyi kararı vermeniz lazım... Çocuğunuz...
  3. hamileyken hamile kalınır mı ?

hamileyken hamile kalınır mı ?

hamilelik süreci nasıl gelişirhamilelik nasıl oluşur Bugun bana komik gelen bir haber okudum ve açıkcası çokta şaşırdım insan hamileyken hamile kalırmı diye ve uzmanımız bu konuda cevap vermiş Prof. Dr. Recai Pabuçcu, merak edilen bu sorunun cevabını verdi. "Normalde insan neslinde gebelik oluştuktan sonra bunun üzerine gebelik oluşmaz. Sebebi ise kadınlarda üreme sisteminin her...
  4. Vajina üstüne boşalınca hamile kalınır mı?

Vajina üstüne boşalınca hamile kalınır mı?

vajinanın dışına boşalınca hamile kalınırmı,vajina etrafına boşalınca hamile kalınırmı,vajinadan uzak yere boşalınca hamile kalnırmı hakkında bilgiler Kadınların en çok sordugu sorulardan biride vijana üstüne boşalınca hamile kalınırmı . kadınların korkulu ruyası haline gelen bu sorun bazı kadınların ilişkiden sonra hamile kalmak istemez sizlere kadın dogum doktorlarından ve bu konuda ısrarla...
  5. Yumurtlama gününde kesin hamile kalınır mı?

Yumurtlama gününde kesin hamile kalınır mı?

Kızlar merhaba aranızda yeniyim. Çok acil birşey sormam lazım. 5 ekimde regl oldum 11 ekimde bitti. Ve 12 ekimde nişanlımla beraber olduk. Toplam geçen ay 4 5 kere beraber olduk. 1 kasımda tekrar adet oldum 7 kasımda bitti ve 8 kasımda yine beraber olduk ve korunmadık. Yani hiçbir şekilde. 1 haftadır inanılmaz mide bulantısı yaşıyorum. Geçen aydan hamile kalma ihtimalim varmı sizce adet oldum...

Sayfayı Paylaş