gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4 yaş zeka testi var mı melekler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam arkadaşlarım 4 yaşındaki kızım için acil zeka testi gerekmekte bana yardım edin nolur :S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

4 yaş zeka testi var mı melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melekler önerdiğiniz bir hamilelik testi var mı?kesin sonuç veren??

melekler önerdiğiniz bir hamilelik testi var mı?kesin sonuç veren??

Arkadaşlar test alıcam ama eczanede satılan 3 liralık testler ne kadar güvenilir?önerdiğiniz bildiğiniz bir marka var mı?benim adetim 3 gün gecikti ama şimdi ara ara kahverengi akıntım geliyo.hiç böyle bir akıntım olmamıştı.üstüne görme olayınımı yaşıyıorum acaba diye tereddüt ediyorum.idrar testi yapmak istiyorum ama daha erken olduğu için güvenilir sonuç vermez diye düşünüyorum.tecrübeli...
  2. 1-6 yaş zeka testi gerekmekte

1-6 yaş zeka testi gerekmekte

1-6 yaşları arasında 3 çocuğum var zeka testi istiyorum yardımcı olur musunuz
  3. 4 Yaş İçin Zeka Testi

4 Yaş İçin Zeka Testi

4 yaş, zeka testi, varmı, nasıl bir test, nereden bulabilirim, ile ilgili bilgiler burada melekler 4 yaş çocukları için hazırlanmış olan bir testten bahsedeceğiz melekler :) Çocukların okula, okulun gerektirdiği kurallara ve öğrenmeye hazır olup olmadığını anlamaya yarayan bu testle ilgili bilgilerimiz şöyle; Hildreth ve arkadaşları tarafından hazırlanan Metropolitan Okul Olgunluğu...
  4. 5 yaş çocuk zeka testi nasıl yapılıyor

5 yaş çocuk zeka testi nasıl yapılıyor

Kızlar 5 yaşında bir kızım var acayip akıllı nerdeyse kendisi yazmaya bile başladı başlayacak bu durumda ben bu kızımın zeka testini nereden nasıl yaptırmalıyım. İnşallah üstün zekalı çıkar da... Hangi birim hangi hastane yapıyor bu zeka testini teşekkür ediyorum.
  5. 4 yaşındaki Çocuklarda Duygusal ve Zeka Değişiklikleri

4 yaşındaki Çocuklarda Duygusal ve Zeka Değişiklikleri

4 yaş gelişimi 4 yaş çocukların gelişimi yaşlara göre çocuk gelişimi 4 Yaşında ki çocukların duygusal ve zeka gelişimleri hakkında sizlere merak ettiğiniz bilgileri sunuyoruz. 4 Yaşında ki çocukların becerileri ve sosyal ilişkileri ve daha detaylı bilgiler sizlerle... Bu yaşta ışık hızıyla hareket ederler. Merdivenleri koşarak çıkarlar, bisiklet ile fırlarlar, evin bir ucundan diğer ucuna...

Sayfayı Paylaş