gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

4 Yeni Renk İle Zenginleşen Samsung Galaxy S3

Konu, 'Cep Telefonu Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

samsung galaxy s3 renkleri
    samsung galaxy s3 haberleri

Sevgili melekler, son günlerin en beğenilen telefonlarından biri olan Samsung Galaxy S3 4 yeni rengiyle piyasada. İil piyasaya çıktığında iki renk olan S3 ler artık 4 yeni renkle satışta olacak. Samsung Galaxy S3 renkleri , haberin detayları şöyle...

Samsung'un kısa zamanda büyük ilgi gören telefonu Galaxy S3 iki renkle gelmişti. Bu renkler beyaz ve çakıl mavisiydi. Samsung Galaxy S3 için ilk resmi renk kataloğunu sundu. Katalogda yer alan 4 yeni renk kahverengi, gri, siyah ve kırmızı. Samsung'un Galaxy S3'ün yeni renklerini IFA 2012 etkinliğinde tanıtıp önümüzdeki haftadan itibaren satışa sunacağı belirtiliyor.

4 Yeni Renk İle Zenginleşen Samsung Galaxy S3 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Samsung Galaxy S3 Ne Zaman Çıkacak?

Samsung Galaxy S3 Ne Zaman Çıkacak?

samsung galaxy s3 samsung galaxy s3 çıkış tarihi samsung galaxy s3 ne zaman çıkacak Hızına yetişilemeyen cep telefonu markaları, her geçen gün yeni bir modelle tüketiciyle buluşuyor melekler :) Piyasaya sürdüğü modellerle beğeni toplayan ve cep telefonu piyasasında önemli bir yere sahip olan Samsung, yeni modeli galaxy s3'ü çıkarmaya hazırlanıyor. Gelecek ay Barselona'daki MWC 2012...
  2. samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi istiyorum

samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi istiyorum

samsung galaxy s3 özellikleri nelerdir lütfen bana samsung galaxy s3 özellikleri hakkında bilgi verin arkadaşlar ben samsung galaxy s3 almayı düşünüyorum sizce alayım mı?
  3. Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Neler

Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Neler

KIzlar sizden Samsung Galaxy S3 Aksesuarları hakkında bilgi ya da mümkünse bir kaç Samsung Galaxy S3 Aksesuarları modelleri istiyorum. Şimdiden Samsung Galaxy S3 Aksesuarları modelleri için çok tşk ederim.
  4. Samsung Galaxy S3 Cep Telefonu Aksesuarları

Samsung Galaxy S3 Cep Telefonu Aksesuarları

Samsung Galaxy S3 Aksesuar Samsung Galaxy S3 Aksesuarları Neler Sevgili melekler, sizlerle en son Samsung Galaxy S3 fiyatı hakkında bilgiler paylaşmıştık. Bu konumuzda ise Samsung Galaxy S3 aksesuar bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.. :)
  5. Samsung Galaxy S3 Neo+ Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy S3 Neo+ Teknik Özellikleri

samsung galaxy s3 neo, galaxy s3 neo, samsung galaxy s3 neo modeli Sevgili melekler, Samsung'un yeni akıllı telefonu olan Samsung Galaxy S3 Neo+ ortay açıktı. Galaxy S3 ile benzer özelliklere sahip olan S3 Neo markanın en iyi modellerinden biri. İşte S3 Neo+ telefonun özellikleri ile ilgili bilgiler.... Galaxy S3 Neo+ 4. 8 inç boyutunda Super AMOLED 720p ekran bulunuyor. Dört...

Sayfayı Paylaş