gebe
  1. bahar&alper

bahar&alper Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

4 yıldır hiç korunmadım hamile miyim?

Konu, 'Kadınlar' kısmında bahar&alper tarafından paylaşıldı.

hamile miyim? merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım kafam çok karışık yardımınıza ihtiyacım var... ben 4 yıllık evliyim dört yıldır hiç korunmadım ama gebelikte olmadı 8 ay önce bi düşük yaptım ve bu ayın 3 de klomen kullandım daha sonrada çatlatma iğnesi oldum ve şuan göğüs uçlarında karama ve hassasiyet var sizce ilaçlardan mı yoksa tuttumu bilemedim:hamileyim:

4 yıldır hiç korunmadım hamile miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hiç inmeden 5 yıl!

Hiç inmeden 5 yıl!

Bu nasıl bir icattır abi :D Uzaylı teknolojisi gibi görünebilir ama bu bir UFO değil. Güneş enerjisiyle çalışan yeni nesil bir hava aracı....
  2. Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

Adetimin üzerinden 4 5 6 gün geçti hamile olabilir miyim ?

Kızlar şu anda adet dönemimin yani mensimin üzerinden toplamda 5 gün geçti belki geç cevap yazarsınız diye bir gün erken bir günde geç yazdım ondan 4 5 yada 6 dedim. Acaba şimdi tahlil yapsam sonuç alabilir miyim ? Hamile olabilir miyim kızlar cvp bekliyorum. Allah isteyen her kuluna anneliği tattırsın inşallah.
  3. 4 aylık hamileyim ama karnım hiç çıkmadı

4 aylık hamileyim ama karnım hiç çıkmadı

merhaba benim hamileliğimin dördüncü ayında olmama rağmen karnım hiç çıkmadı böle ayva göbeği gibi acaba bebeğim yeterince besleniyor mu ya neden karnım büyümüyor
  4. Hamile miyim acaba adetim 4 gun gecti

Hamile miyim acaba adetim 4 gun gecti

kizlar merhaba yeni uyeyim ilk konum. ben 4 ay oldu evleneli. 4 aydir adetim 25 gunde bir oluyor. evlenmeden once ayda 1 olurdum. en son 10 temmuzda adet oldim ve 25 gunde bir adet oldugum icin 5i 6si gibi olmam gerekken hala olmadim. batma hissim adet olcakmis gibi sancilarim.var ama adet olamamaktan sivilce doldu yuzumde, gogsume arada batmalar oluyor ayrica asiri akintim var ve...
  5. 4 tane negatif gebelik testi, hamile miyim?

4 tane negatif gebelik testi, hamile miyim?

Evet ablalar benim sorum biraz uzun olacak.. 18 yasindayim ve taaa 28 agustos ta sevgilimle korunmasiz iliski yasadik geri cekilme yontemiyle. Adetlerim adet oldugum ilk gunden beri duzensiz. Ortalama olarak 50 gun diye hesapladim dongumu ama bunun 60 -70 lere ciktigi da oldu, 30a dustugu de. Yine de 50 gunu baz alirsam iliski gununde risksiz donemimdeydim sanirim. Her neyse. Biz bu iliskiyi...

Sayfayı Paylaş