gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

4 yüz

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

4 yüz dört yüz

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: 4 yüz

Canım bu 4 yüz nedir? Ben anlamadım? :confused:

3. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

canim eceline yazdim tasinsin diye yanlislikla yanlis yere yanli konu actim özür dilerim...

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

yeni çıkan bir grup bilge ;)ama belli bir kesime hitap ediyor biraz sıradışı müzikleri var ...yeni nesil müzik diyelim ama bayağı tutulan bir kitlesi oluştu..emeğine sağlık canım

4 yüz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 4 yüz dandini

4 yüz dandini

4 dandini dana Bu kaçıncı kapıma gelişin affet diye Herseferinde bu son dedin Sonun bile bile İnandım sana adam sandım Hata bende Yeter artık bukadrı fazla Sana güle güle Masal anlatma yeter o saf aşık yok artık Yeter anlatma inanmam Yalanlarına Dandini dandini dandana Danalar mı girdi yine bostana Daha ne kadar avutabilirsin beni Abuk subuk o masallarla
  2. 4 Yüz salla

4 Yüz salla

Anlat hadi en baştan Korkmadan beni yormadan Ne vardı aklında Uçup gittin bir anda Yanlış olan neydi Senle ben iyidik Ters giden ne varsa konuşalım en baştan salla sallasalla çalkala Yansın benden sonra dünya İster yansın ister duysun benden sonra tufan kimin umrunda Dinle hadi en baştan Kızmadan bana küsmeden Ne kaldı dünyada aşkdan başka Başlayalım en baştan unutma hayat kısa...
  3. 4 yüz resimleri

4 yüz resimleri

yüz çeşitleri 4 yüz resim galerisi 4 resimleri çesitleri
  4. 4.Yüz Naklimiz Gerçekleşti....

4.Yüz Naklimiz Gerçekleşti....

Yeni Yüz Nakli 4.Tam Yüz Nakli Haberi Türkiyede 2. Tam Yüz Nakli Toplamda 4. Yüz Nakli Turan Çolak'a yapıldı...Sonuç olumlu şuanda..Ve ilk fotoğrafını sizlerle paylaşıyorum....Biliyorsunuz ki Uşakta intihar eden bir gencin yüzünü ona taktılar...O gencin resminide paylaşıyorum sizlerle...Turan Çolakın Haberini burada sizinle paylaşmıştık...İşte şimdide ameliyat bitti ve Turan yeni yüzüne...

Sayfayı Paylaş