40 gün önce kürtaj oldum ikinci çizgil silik çıktı hamilelik olabilir mi

tatlıcadıelif

Yeni Üye
Üye
40 gün önce kürtaj oldum ikinci çizgil silik çıktı hamilelik olabilir mi
kürtaj olalı 40 gün oluyo henüz adet olmadım gebelik testinde 2.çizgi hafif silik çıktı.doktora gittim rahimde kalınlaşma var ya bi hafta içinde adet görcen yada yeni bebek oluşmuş ultrasonda görünmüyo dedi.sizce ne olur bilen yardımcı olabilir miii

Selamlar olur olur yaani hamilelikte olabilir. biraz daha dikkat etmeniz gerekiyor. Peki doktorunuz bu duruma ne dedi hamilelikle ilgili birşey yazmamışsınız son durum nedir ?

kürtaj olalı 40 gün oluyo henüz adet olmadım gebelik testinde 2.çizgi hafif silik çıktı.doktora gittim rahimde kalınlaşma var ya bi hafta içinde adet görcen yada yeni bebek oluşmuş ultrasonda görünmüyo dedi.sizce ne olur bilen yardımcı olabilir miii

Merhaba , rahimde kalınlaşma,ya gebelik, ya mens yada rahim kaynaklı bir rahatsızlıktan ötürü olur.Bebek usg de zaten şimdi görülmez. Kese bile gebeliğin 5-6. haftası görülüyor.Bir kaç gün için de mensiniz gerçekleşmezse tekrar hekiminizle irtibata geçin..Rahim duvarında kalınlaşma ile ilgili bilgiler için aşağıdaki linki ziyaret ediniz...

Rahim Duvarı Kalınlaşması Gebelik Belirtisimidir?

Geri