gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

41 Yaşındaki 2 Çocuk Annesi Denise Richards Güzelliği İle Görenleri Şaşırtıyor...

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Denise Richards Haberi 41 Yaşında Denise Richards 41 Yaşında Bir Anne

41 Yaşında olmasına rağmen hala güzelliğini koruyan Denise Richards iki çocuk annesi ve görenleri güzelliğiyle hayrete düşütüyor....Hala böylesine güzelliğe sahip olmasını neye borçlu acaba merak etmiyor değilim...

41 Yaşında Bir Anne

Charlie Sheen ile olaylı evliliğe ve iki çocuğa rağmen hala güzelliğini koruyan Denise Richards, görenleri şaşırtıyor.

Modelliğin ardından oyunculuk dünyasına da adım atan Denise Richards, Charlie Sheen ile yaptığı olaylı evliliğe ve iki çocuğa rağmen hala güzelliğini koruyor. 41 yaşına basan Richards, önceki gün kızı Lola ile yemeğe giderken görüntülendi. Ünlü oyuncu, mavi elbisesi içinde yine büyüleyici görünüyordu.

41 Yaşındaki 2 Çocuk Annesi Denise Richards Güzelliği İle Görenleri Şaşırtıyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğun Bilişsel gelişimi 2 yaş

Çocuğun Bilişsel gelişimi 2 yaş

0 2 yaş bilişsel gelişim 2)İki yaş çocuğu bardağındaki suyu rahatlıkla içse de, kaşığındaki çorbasını döke saça içer. Kaşığındaki sıvıyı dökmeden ağzına götürebilmek, kolun kaba motor hareketlerinin yanı sıra, iyi bir koordinasyon gerektiren ince bir motor harekettir. El ve parmaklarını kullanabilmesi için gerekli olan ince motor yeteneği ile, bu dönemde düğmelerini açıp kapamaya yetmese de,...
  2. çinliler son icraatları görenleri şaşırtıyor.

çinliler son icraatları görenleri şaşırtıyor.

Çinliler bunu da kopyaladı Bir şeyi kopyalama konusunda rakipsiz olan çinliler son icraatları görenleri şaşırtıyor. Hepimiz Çinli�lerin bir şeyleri kopyalama konusunda ne kadar usta olduklarını biliyoruz. Okullarında kopya çeken öğrencilere ağır cezalar veren çinliler, teknolojiye gelince kopyada sınır tanımıyolar. Hatta daha önce birçok haberde Çin malı kopyaların orijinallerine ne...
  3. çocukların 2 yaşındaki dönemleri

çocukların 2 yaşındaki dönemleri

Özet: İnat döneminin ilk basamağında çocuklar bir yandan anne babadan kopma, ayrılma korkusu yaşarlarken diğer yandan da yeni şeyler keşfetmek, denemek isteğiyle sürekli bir çelişki içerisindedirler.18. aya kadar anne babasının dediklerini yapan, söylenileni kabul eden çocuk artık kendisinin bir birey olduğunun farkına varır ve bunu da kendisine ve çevresine kanıtlamaya çalışır. O zamana dek...
  4. 2. çizgiyi silik görenler

2. çizgiyi silik görenler

idrarda gebelik testi ikinci çizgi silik gebelik testinde silik çizgi ne anlama gelir arkadaşlar adetime 5 gün kala dayanamayıp idrar testi yaptım sabah idrarıyla ve sonuçta ikinci çizgiyi silik gördüm.belki testte yanlışlık vardır dedim tekrar aldım ve 4 saat sonra tekrar test yaptım bu kez 2. çizgi daha belirgindi.Sizce hamile olma şansım varmı yoksa sorun testlerdemi?
  5. Denise Richards Kimdir İçinizi Açan Fotoğrafları..:)

Denise Richards Kimdir İçinizi Açan Fotoğrafları..:)

Denise Richards Fotoğrafları Denise Richards Resimleri Güzel model aynı zamanda oyuncu Denise Richards hem 2 çocuk annesi hemde 41 yaşında ve hala muhteşem güzelliğe sahip ...İşte size onun en güzel resimleri.... Denise Richards Gerçek Adı: Denise Lee Richards Doğum Yeri: Downers Grove, Illinois, ABD Doğum Tarihi: 17.02.1971 Boy : 1.68 m Takma Adı : Fluffy Girl Onu Ünlü Yapan Ne? Kevin...

Sayfayı Paylaş