gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

43 Nerenin Kodu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

43 Nerenin Kodu bilen var mı? Kızlar 43 Nerenin Kodu acil öğrenmem lazım bunu lütfen yardım edin.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Forumumuzda bulunan İl Plaka Kodları adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

43 Nerenin Kodu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annem 43. bölüm özeti

Annem 43. bölüm özeti

Ayşe’nin bebeğinin Musa’dan olduğu artık bir sır değildir. Tüm aile ve tabii ki başta Zeynep olmak üzere herkes şoktadır. Bu olay bu sefer hiç kimsenin kabul edemeyeceği kadar büyüktür. Musa yıkılmıştır. Her ne kadar bu olayın, Zeynep hayatına girmeden önce olduğunu söylese de, Zeynep hiçbir açıklamayı kabul etmez. Ayşe, bu durumdan hiç hoşnut değildir. Musa’nın hayatını mahvetmiş olmak onu da...
  2. Size 43

Size 43

Kızlar gülmeye ihtiyacı olanlar okusun en azından gülümseyin.:D Abimiz deri, yarım bot ve koyu kahverengi ayakkabıyı alıp kasaya yanaşıyor... Kasadaki bayan botları poşete koyarken, sayın Abimiz de soruyor; - 43 lira değil mi?... - Kız, "Ne münasebet" der gibi bakıyor ve "Bunlar orijinal deri...İndirimli fiyatı 180 lira..." Abi'mizin bitiş cümleleri, kızcağızın kopuş...
  3. 973 Nerenin Kodu

973 Nerenin Kodu

973 Nerenin Kodu ? Selam arkadaşlar 973 Nerenin Kodu acaba bilen var mı aranızda varsa lütfen yazsın
  4. +88 nerenin kodu

+88 nerenin kodu

kızlar +88 den bana sürekli çağrı geliyor allaşkına bilen söylesin bu nerenin hangi ülkenin kodu kızlar ?
  5. +40 7 İLE BAŞLAYAN KOD NERENİN KODU LA

+40 7 İLE BAŞLAYAN KOD NERENİN KODU LA

Gecnin bu saatinde başlığı da attığımda google amcadan aradım +40 7... ile başlayan kod neresidir diye de buldum bari soruyordum kendim yazayım istedim Bu şeref yoksunu Roman Gacıları sizleri tuzağa çekiyorlar arkadaşlarım aman dikkat Nasıl işliyor işlem ? Benim bi salak ötesi dayım vardı bu tuzağa düştü yakışıklı ama doğuştan abaza memed dayım 500 eu gönderdi yapma etme dediğim halde...

Sayfayı Paylaş