444 X XXX ile başlayan numaralara sinir olanlar

handanca

Daimi Üye
Yönetici
444 X XXX ile başlayan numaralara sinir olanlar
Ya bu bankalar bu numaraları neden almışlar. Bize yardımcı olmak içinmi?
Her aradığımda biri ile kavga ediyorum. Şimdi ettiğim gibi.

Bir kere telefon seçeneklerine istediğim menüyü koymamışlar. Bekliyorumki dinlediğim yerlerden birinde Müşteri temsilcisi için şu numaraya basın desin.

Yok beklede bekle. Tam yarım saat. Oradan oraya.
En sonun çalınan kartlar seçeneğine bastım. Nihayet biri geldi.
Açtım ağzımı yumdum gözümü.

Bide bana biyorki bize ulaşmak için önce şuna sonra şuna sonrad şuna basın.
Bunu ilk menülerin birinde söyleseniz ya dedim.

Rüyayamı yatacağım nereyi tuşlamam gerektiğini bilmek için.

Bu bir değil iki değil yeter yaaaa.
Bazende internete bankanın sitesine girip oradaki iletişim butonunda şikayet yazıyorum bu telefonların arkasından..

Vallahi bende geçen gün işbankasını aradım, hatta 9 ay önce kartımın iptal edilmesi ile ilgili fax bile çekmiştim ama işleme koymamışlar boştan yere para istiyorlar. Bankayı arıyorsunuz müşteri temsilcisine ulaşmak na mümkün :)

Bunlar varya bizi dolandırdıkça dolandırıyorlar, sadece bankalar değil ya digitürkte aynı hepsi aynı bunların. Sinir oluyorum bende.

Sadminim kartı zorla vermiyorlarmı bunlar. Yalvarıyorlar K.Kartı vermek için.
Bizde alıyoruz kırmayalım diye.
Onlarda ceza kesiyorlar her sene kartlarını kullanıp reklamlarını yaptığımız için. Bu başka bişey değil.

Yıllık ücret ödemem valla kullanmadığım karta. Kartı kapatın diyorum yada iptal edin diyorum.
Ederlersede etsinler.

Normalde bu kart ücretlerini iptal ediyorlar ama malesef tuz yalatıyorlar tam anlamıyla. İşyerimizdeki bir kaç arkadaşımız böyle 4 kart iptal ettirdiler bende bi maximum kart var işbankasının hala iptal ettiremedim. Şuraya dönün şurayı arayın şuraya faks çekin... Saçma saçma işler anlayacağın.

Ben de sinir oluyorum bankalar böyle ttnet de bööle bi aramayagör yarım saatte ya bağlıyorlar ya bekletip meşgule alıyorlar:sinir:

Geri