gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

444 X XXX ile başlayan numaralara sinir olanlar

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Ya bu bankalar bu numaraları neden almışlar. Bize yardımcı olmak içinmi? Her aradığımda biri ile kavga ediyorum. Şimdi ettiğim gibi.
    Bir kere telefon seçeneklerine istediğim menüyü koymamışlar. Bekliyorumki dinlediğim yerlerden birinde Müşteri temsilcisi için şu numaraya basın desin.

Yok beklede bekle. Tam yarım saat. Oradan oraya.
    En sonun çalınan kartlar seçeneğine bastım. Nihayet biri geldi.
    Açtım ağzımı yumdum gözümü.

Bide bana biyorki bize ulaşmak için önce şuna sonra şuna sonrad şuna basın.
    Bunu ilk menülerin birinde söyleseniz ya dedim.

Rüyayamı yatacağım nereyi tuşlamam gerektiğini bilmek için.

Bu bir değil iki değil yeter yaaaa.
    Bazende internete bankanın sitesine girip oradaki iletişim butonunda şikayet yazıyorum bu telefonların arkasından..

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Vallahi bende geçen gün işbankasını aradım, hatta 9 ay önce kartımın iptal edilmesi ile ilgili fax bile çekmiştim ama işleme koymamışlar boştan yere para istiyorlar. Bankayı arıyorsunuz müşteri temsilcisine ulaşmak na mümkün :)
    Bunlar varya bizi dolandırdıkça dolandırıyorlar, sadece bankalar değil ya digitürkte aynı hepsi aynı bunların. Sinir oluyorum bende.

3. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Sadminim kartı zorla vermiyorlarmı bunlar. Yalvarıyorlar K.Kartı vermek için.
    Bizde alıyoruz kırmayalım diye.
    Onlarda ceza kesiyorlar her sene kartlarını kullanıp reklamlarını yaptığımız için. Bu başka bişey değil.

Yıllık ücret ödemem valla kullanmadığım karta. Kartı kapatın diyorum yada iptal edin diyorum.
    Ederlersede etsinler.

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Normalde bu kart ücretlerini iptal ediyorlar ama malesef tuz yalatıyorlar tam anlamıyla. İşyerimizdeki bir kaç arkadaşımız böyle 4 kart iptal ettirdiler bende bi maximum kart var işbankasının hala iptal ettiremedim. Şuraya dönün şurayı arayın şuraya faks çekin... Saçma saçma işler anlayacağın.

5. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    En güzeli siz şubede bitirin bu işi. Gidip kartı verin. Gözünüzün önünde kırıp form imzalatıyorlar.

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Ben de sinir oluyorum bankalar böyle ttnet de bööle bi aramayagör yarım saatte ya bağlıyorlar ya bekletip meşgule alıyorlar:sinir:

444 X XXX ile başlayan numaralara sinir olanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. D ile başlayan rahatsızlıklar

D ile başlayan rahatsızlıklar

Dalak hastalıkları : Karın boşluğunun solunda, midenin arka tarafında bulunan dalak; eskimiş kırmızı kan hücrelerini yok eder, gerektiği zaman da yeni kırmızı kan hücreleri imal eder. Sıtma ve tifo gibi bulaşıcı hastalıklar veya kansızlık sonucu dalak hastalanabilir. Damar sertliği : Vücuttaki kan damarlarının bir kısmının veya tamamının sertleşmesi sonucu, esnekliklerini keybetmesine; halk...
  2. V ile başlayan rahatsızlıklar

V ile başlayan rahatsızlıklar

Varis : Damarların büyümesi ve şişmesine varis denir. Çoğunlukla bacağın alt kısımlarında görülür. Nedeni ayakta fazla durmak, şişmanlık, kan damarlarındaki kapakların düzensiz çalışması veya jartiyer kullanmaktır. Belirtileri, deri yüzeyindeki damarlar eğri, büğrü olup şişerler. Deri rengini kaybeder. Akşam saatlerinde de ayak bilekleri şişebilir. Banyodan sonra, aybaşı halinde, sıcak...
  3. Aromaterapi ile sinirlerinizi yıkayın

Aromaterapi ile sinirlerinizi yıkayın

Yorgun bir günün akşamında veya sabahında, küvetinize su doldurup dinlenebilirsiniz ama eğer suya bir su bardağı biberiye katarsanız, sinir sisteminiz uyarılacak ve kafanız berraklaşacaktır. 10-15 dakikalık böyle bir banyo yeterli olacaktır. Eğer buna vakit bulamıyorsanız, bir cezve adaçayı kaynatın; kaynayınca içine iki damla biberiye damlatın. Sonra, buharını birkaç dakika içinize çekin yine...
  4. +393 İle Başlayan numaralara Sakın Geri Dönmeyin !

+393 İle Başlayan numaralara Sakın Geri Dönmeyin !

Bu konu +393 ile başlayan numaralar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir dönem sıkça olan hala da devame eden cep telefonundan sahte bulgar gelinlerin yaptığı çağrılar hepimizi çileden çıkarmıştı. +359 kod numarasıyla başlayan bu numaralar azaldı derken şimdi de +393 tehlikesi baş gösterdi. Farklı bir dolandırıcılık yolu olduğunu belirten emniyet yetkilileri bu kod...
  5. 444 4 51* Numaradan Gelen Çağrılara Cevap Vermeyin!

444 4 51* Numaradan Gelen Çağrılara Cevap Vermeyin!

444 4 51* numarası, 444 4 51* numarasından çağrı, 444 4 51* gelen çağrı Sevgili melekler, haber7.com haber sitesinin verdiği habere göre 444 4 51* numarasından gelen çağrılara cevap verilmemesi uyarısında bulunuldu. Cep telefonlarından birçok aboneye ulaşan kötü niyetli kişiler, "Yaptığınız son alışverişlerden dolayı check-up kazandınız, ancak süresini geçirdiğiniz için 299.00 TL...

Sayfayı Paylaş