gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4444 duası nedir nasıl okunur

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşımdan duydum bu duayı 4444 duası nasıl okunuyor nelere dikkat ediliyor bilginiz varmı kızlar ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

4444 duası nedir nasıl okunur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Salatı Tefriciye  4444  Duası Nasıl Okunur

Salatı Tefriciye 4444 Duası Nasıl Okunur

4444 Duasının Okunuşu Nasıldır Salatı Tefriciye Duası Nasıl Okunur Merhaba Sevgili Melek'ler, sitemizde de ara ara dileği olan arkadaşalrımız için okuduğumuz Salatı Tefriciye Duası hakkında bu yazımızda bilinmesi gereken bilgileri aktarıyoruz sizlere. İmamı Kurtubî Hazretleri şöyle buyurmuş: Bir kimse, çok önemli bir işinin veya önemli bir dileğinin gerçekleşmesini, ya da üzerinde devam...
  2. 4444 Dilek Duası

4444 Dilek Duası

4444 Dilek Duası nasıl okunuyor arkadaşlar, lütfen bu dilek duası hakkında da bilgi verin.
  3. tefriciye 4444'ten fazla okunursa ne olur ?

tefriciye 4444'ten fazla okunursa ne olur ?

Melekler, tefriciye genelde 4444 tane okunur ama mesela okurken şaşırsak ta fazla okusak ne olur, kabul olmaz mı dualar ?
  4. hacet duası nasıl okunur

hacet duası nasıl okunur

Benim olmasını çok istediğim bazı dileklerim var ve bunlar için sürekli dua ediyorum ama hacet duası edersem daha iyi olurmuş diye duydum. Peki hacet duası nasıl okunur ?
  5. Sekine Duası Nedir? Nasıl Okunur?

Sekine Duası Nedir? Nasıl Okunur?

sekine duası, sekine duası nedir, sekine duası nasıl okunur Sevgili melekler, Sekine Duası, tamamı Kur’an’da geçen Allah’ın güzel isimlerinden ve ayetlerden oluşmaktadır. Dertli ve sıkıntılı anlarınızda okuyabileceğiniz ve huzurlu hissedeceğiniz sekine duası hakkında bilgiler veriyoruz sizlere... Sekine kelimesi sözlükte kalp huzûru, itminan duygusu, güven, sükûnet, dinginlik, vakar,...

Sayfayı Paylaş