gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4aylık hamileyim ağır işler yapıyorum bir şey olur mu?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar size bir sorum olacak. Ben 4 aylık hamileyim. Ev işinde yardımcım yok ağır işleri ben yapıyorum kanepe kaldırıyorm. Cam siliyorum. Perdeleri ben takıyorum. Zararlı ama 22 aylıkta kızımda var hep kucağımda. Bugün sırtım çok ağırıyor hani aranızda hamileyken ağır ev işi yapan varmı? Hem yapıyorum hem korkuyorum.

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sayın ziyaretçimiz, bu durum bebeğiniz için tehlike arz edebilir hatta sizin sağlığınız için de, temizlik konusunda eşinizden yardım alabilirsiniz yada başka çareler düşünebilirsiniz ve çocuğunuzuda olabildiğince kucağınıza almamalısınız bu durum sizin ve bebeğinizin sağlığı için sakıncalıdır.. Sağlıklı hamişlikler dileriz..

3. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    bende her işimi kendim yaptım.19 lt damacana suyunu bile hep ben kaldırıyodum :D aynı durumdaydım ama severek yapıyodum.çok şükürde bişey olmadı.dikkat ederek yaparsan sorun olmaz bence.hayırlısıyla sağlıkla doğsun her annenin bebeği.

4. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    yaparken ters hareket yapma.dikkat et oturuş kalkışlarına ama çok asılacak işler sakıncalı mesela perde asmak bebeğin göbek bağınından ayrılma ihtimali var.dikkat et bırak çok büyük tezmılık yapıcaksan eşin yanında olduğu gün yap kanepeleri o kaldırır,perdeyi asar bence temkinide elden bırakmamak gerek.

4aylık hamileyim ağır işler yapıyorum bir şey olur mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erol Evgin - İşte Öyle Bir Şey

Erol Evgin - İşte Öyle Bir Şey

Seni düşündüm dün akşam yine Sonsuz bir umut doldu içime Birde kendimi düşündüm sonra Bir garip duygu çöktü omzuma Hani ıssız bir yoldan geçerken Hani bir korku duyarda insan Hani bir şarkı söyler içinden İşte öyle bir şey Hani eski bir resme bakarken Hani yılları sayarda insan Hani gözleri dolarya birden İşte öyle bir şey,işte öyle bir şey Seni düşündüm dün akşam yine Bir garip huzur doldu...
  2. İşte 'aşk' böyle bir şey!

İşte 'aşk' böyle bir şey!

İşte 'aşk' böyle bir şey! Afganistan'da yaralanıp tanınmayacak hale gelen Martyn Compton'u nişanlısı yalnız bırakmadı ve herşeye rağmen onunla evlendi. Vücudunun yüzde 70'i girdiği çatışma sonrasında yanan Martyn Compton'un, üç ay komada yattı. Uyandığında ise onu kötü bir sürpriz bekliyordu. Yüzü ve vücudu derin yanıklar içindeydi Bu kötü günlerinde başucundan bir saniye bile...
  3. İşte 'Aşk' Böyle bir şey!

İşte 'Aşk' Böyle bir şey!

Afganistan'da yaralanıp tanınmayacak hale gelen Martyn Compton'u nişanlısı yalnız bırakmadı ve herşeye rağmen onunla evlendi. Vücudunun yüzde 70'i girdiği çatışma sonrasında yanan Martyn Compton'un, üç ay komada yattı. Uyandığında ise onu kötü bir sürpriz bekliyordu. Yüzü ve vücudu derin yanıklar içindeydi Bu kötü günlerinde başucundan bir saniye bile ayrılmayan nişanlısı Michelle Clifford,...
  4. Ayak alfabesi diye bir şey duydunuz mu? İşte böyle birşey

Ayak alfabesi diye bir şey duydunuz mu? İşte böyle birşey

mu alfabesi alfabe çeşitleri dilsizler alfabesi dilsiz dilsizlerin Böyle bir resme rastladım ama ne kadar gerçektir bilemiyorum. Google'da bir arama yaptım, bu alfabe ile ilgili bir bilgi çıkmadı. Ama resimdeki figürler bana gerçekçi geldi. Duyan, bilgisi olan varsa paylaşsın...
  5. Hamileyken göbek çevresinde acıma hissi olur mu?

Hamileyken göbek çevresinde acıma hissi olur mu?

karın acıması hamilelikte karın acıması gebelikte hamilelikte göbek gebelikte göbek çevresinde ağrı Kızlar size birşey danışmam gerek.Belki çok saçma gelebilir ama kafam karıştı.Daha önceden konu açmıştım 2 hafta önceden adet sancısı başlar mı diye.Daha önceden hiç 15 gün önceden karnım hiç ağrımazdı.Bu ay 15 gün karın ağrısı çektim.Sürekli adet olacakmışım gibi hissediyodum.Akıntım da...

Sayfayı Paylaş