gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

4yasinda oglum tirnak yiyor ne yapmalıyım yardımm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

herkese iyi aksamlar 4 yasinda oglum var ve surekli tirnaklarini yiyiyor burun pisligini kafayi yicem ne yaptiysam vazgeciremiyorum

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
4yasinda oglum tirnak yiyor ne yapmalıyım yardımm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardımmm!!!!Nikahımda Ne Giymeliyim?

Yardımmm!!!!Nikahımda Ne Giymeliyim?

nikahımda ne giyebilirim nikahımda ne giymeliyim nikahta giymeli Kızlarr tam tarih belli değil ama eylülün 20si ile 24ü arasında nikahım olacak.Sadece nişanlım ben ve şahitler fazla kişi olmayacak ama ben ne giyeceğime henüz karar veremedim.Soğuk havalarda etek giyemiyorum kansız olduğum için bacaklarım çok üşüyor hemen hastalanıyorum nişanlımda giyme diyor çünkü hasta olacağımı biliyor.Siyah...
  2. Yardımm!!bu nedir ??hamilelikmi???????

Yardımm!!bu nedir ??hamilelikmi???????

MERHABA ARKADAŞLAR ben aranızda yeniyim ve sizden yardım bekliyorum.benden fazla tecrübesi olan insanlardan yorum bekliyorum..lütfen.... son adet tarihim 9 mart.normalde adetlerim pek düzenli sayılmaz en azından dakik değildir.2-3 gün oynamalar olur tarihlerde.bu ay doktora gittim ve doktorum yumurta takibi yaptı.yumurta çatladıktan 3 gün sonra kasıklarımda ve karnımda 5-6 saat süren bir ağrı...
  3. Çocuğum tırnaklarını yiyor ne yapmalıyım ne tavsiye ediyorsunuz =

Çocuğum tırnaklarını yiyor ne yapmalıyım ne tavsiye ediyorsunuz =

Kızlar 13 yaşında bir oğlum var oyun oynarken yada tv izlerken tırnaklarını yiyor. Kocamanda oldu acaba bi sorunum uvar ne yaptımsa vaz geçirtemedim. Tavsiyelerinize ihtiyacım var
  4. hoşlanıyormuyum hoşlanıyor mu ne yapmalıyım yardımm ? :S

hoşlanıyormuyum hoşlanıyor mu ne yapmalıyım yardımm ? :S

6 yıllık bir ilişkinin ardından tam ilişki denilemez gerçi çünkü ben sevdim o sevmedi öylece devam etti ve ben bıraktım unuttum daha doğrusu hiç kimseye aşık olmadım da hoşlanamdım da yani onun ardından fakat bu ara galiba hşlanıyorudm birisinden etkilendim çok sıcak samimi davranışları var sürekli olarak benimle konuşma çabası içerisinde ben konuşmuyorum diye bana kızıyor hatta :) ahım şahım...
  5. KPSS tercihimi nasıl yapmalıyım yardımm

KPSS tercihimi nasıl yapmalıyım yardımm

Merhaba ben Kpss sınavında tercihlerimi nasıl yapacağım hususunda çelişkideyim.Acaba nasıl yapsam tercihlerimi bilgi verseniz çok iyi olur .

Sayfayı Paylaş