gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

4Yüz röpörtajı

Konu, 'Sanatçı Röpörtajları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] 4Yüz
    4 YÜZ GRUBU İLE ŞU SIRALAR NELER YAPTIKLARI VE YENİ KLİPLERİ HAKKINDA KONUŞTUK..

Gülnur : Merhabalar 4. klip çalışmamız ile tekrar dinleyicileimiz ile buluştuk. Video klibi “Ne Senle Ne de Sensiz” isimli parçamıza çektik.

Onur: Keyifli bir parça ve çok keyifli bir klip oldu. Çekimler bir hayli güzel geçti. Bu kez video klibin çok sade olmasını istedik. İlk kez animasyon tercih etmedik. Şarkının sözlerinin de tabi bunda çok büyük etkisi var. Şarkının sözleri Gülnur’a ait.

İlkay: Bunu yanısıra konser çalışmalarımız devam ediyor. Yurt dışında birçok konser planımız var. Yakın zamanda bunları da gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Dans etmeye, şarkı söylemeye son sürat devam ediyoruz.

Didem: Evet 4. klibi çekmekle kalmadık, çalışmalarımıza da hiç ara vermeden devam ettik. Önceki üç klibimizde olduğu gibi “Ne Senle Ne de Sensiz”in videoklibini de Süleyman Yüksel’in yönetmenliğinde hazırladık. Yakın zamanda yepyeni sürprizler ile dinleyicilerimizin karşısında olacağız. Bol bol klip çekiyoruz. Albümden daha bir çok parçayı kliplendirmeyi planlıyoruz. Şimdiden 5. klibin çalışmalarını da bitirdik. En kısa zamanda 6. ve 7. klipleri de çekmeyi planlıyoruz. Hepsini en yakın zamanda sevenlerimiz ile paylaşacağız.

4Yüz röpörtajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hadise Röpörtajı

Hadise Röpörtajı

hadise röportaj hadisenin röportajları hadise röportajları Hadise Şu sıralar İngilizce ve Türkçe parçalardan oluşan yeni albümünün son hazırlıkları için stüdyoda olan, Belçika’da yaşayan Hadise ile bir araya geldik ve hem albümü hem de şu sıralar ekranlarımızda yer alan yeni videosu “Deli Oğlan” hakkında konuştuk. “DELİ OĞLAN” YENİ BİR ALBÜMÜN HABERCİSİ. BİLDİĞİMİZ KADARI İLE...
  2. Gökçe röpörtajı

Gökçe röpörtajı

Gökçe İKİNCİ KLİP “VAY BE BEN NEYMİŞİM”E GELDİ. BİRAZ KLİP ÇEKİMLERİNDEN BAHSEDELİM. NERELERDE YAPTINIZ ÇEKİMLER BOYUNCA ? İkinci klibin “Vay be Ben Neymişim” olmasına karar verdik. Bana göre çok güzel bir klip oldu. Çok da yorucu oldu benim için. Dış çekimler bir, iç çekimler bir gün olmak üzere çalışmalar iki gün sürdü. Dış çekimlerde bisiklete binmek zorunda kaldım uzun...
  3. Sıla Röpörtajı

Sıla Röpörtajı

Sıla Müzik dünyası yepyeni bir isime merhaba dedi... “...Dan Sonra” isimli parçası ve ilginç klibiyle dikkat çeken Sıla ile müzik geçmişi ve albümü hakkında konuştuk. ALBÜM AŞAMASINA GELENE KADAR UZUN BİR MÜZİKAL GEÇMİŞİNİZ VAR ASLINDA. SİZİ UZUN SÜREDİR SAHNELERDE DİNLEYEBİLİYORUZ. GEÇMİŞİNİZDEN BİRAZ DA SILA’YI YENİ TANIYACAK DİNLEYİCİLERİN İÇİN BAHSEDEBİLİR MİSİN?...
  4. Mirkelam Röpörtajı

Mirkelam Röpörtajı

Mirkelam GELENEĞİ BOZDUNUZ VE BU KEZ 3 YIL YERİNE, BİR ÖNCEKİ ALBÜMDEN İKİ YIL SONRA ALBÜM ÇIKARMIŞ OLDUNUZ ... “Mutlu olmak istiyorum” albümünü 2006 yılının 27 Aralık’ında çıkardım. 2007 değil, 2006’da çıkarmak istiyordum. Bunun sebebini bana hep soruyorlar, neden 3 sene de bir albüm çıkarıyorsun diye. Ben de hile yaptım ve 2 sene de çıkarmış oldum albümümü. Epey acele...
  5. Redd röpörtajı

Redd röpörtajı

redd röportaj Redd Önümüzdeki günlerde askere gidiyorsunuz. Askere gitmeden önceki son projelerinizden bize bahseder misiniz? Güneş Duru: Ağustos’un ortasında hepimiz askere gideceğiz. Davulcumuz zaten askerdeydi 8 aydır. Ocak sonu Şubat başı gibi dönmüş olacağız hepbirlikte. Gitmeden önce 20 Temmuz’da Ghetto’da unpugged bir konserle İstanbul’a kısa bir veda konseri...

Sayfayı Paylaş