5. 6. 7. 8. 9. Sınıf teşekkür takdir hesaplama

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    901
    Ödül Puanları:
    113
    Selam değerli anneler ve sevgili öğrencilerimiz. 5. 6. 7. 8. 9 sınıflardan birisine gidiyorsanız aşağıdaki şekilde taktir yada teşekkür alacağınızı hesaplayabilirsiniz.

2011 Yeni sistemde takdir ve teşekkür hesaplanması aşağıdaki formüle göre yapılır;

Okulların Dönem sonunda her dersin ortalaması alınarak dersin haftalık ders saati ile çarpılır. Daha sonra çarpım sonuçları derslerin haftalık ders saatleri toplamına bölünür.

Çıkan sonuç :

4, 5, 6, 7 ve 8 inci sınıflarda puan ortalaması Türkçe dersinden 55.00, diğer derslerin her birinden 45.00 puandan aşağı olmamak şartı ile tüm derslerin dönem ağırlıklı puan ortalaması 70. 00-84 .99 olanlar Teşekkür alır

85.00 puan ve yukarı olanlar Takdirname verilir.

2. merve  aksın

merve aksın Forum Okuru

fen 90,85,100 ingilizce 72 ,85,90 türkçe 60,76,95

5. 6. 7. 8. 9. Sınıf teşekkür takdir hesaplama konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 4. 5. 6. 7. 8. sınıf taktir teşekkür hesaplama 2012

4. 5. 6. 7. 8. sınıf taktir teşekkür hesaplama 2012 Selam millet sizlerden 4. 5. 6. 7. 8. sınıf taktir teşekkür hesaplama 2012 de ki hesaplamaların nasıl yapılacağını rica ediyorum. Acaba bizim haylazlar bu sene ne alacak merakımdan çatladım :)
  2. 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Online bilgi almak istiyorum

9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Online Selam arkadaşlar sizden 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama Online bilgi rica ediyorum ricamı yerine getireceğiniz için şimdiden çok tşkler.
  3. 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama E Okul yardımcı olun

9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama E Okul Selam arkadaşlar sizden 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplaması hakkında online bilgi istiyorum bana 9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama E Okul konusunda bilgi verirseniz çok sevinirim.
  4. 2014 Teşekkür Takdir Hesaplama (7.Sınıf)

2014 takdir hesaplama, 2014 teşekkür hesaplama, takdir teşekkür hesaplama Sevgili melekler, yeni bir eğitim yılının bitmesine az bir zaman kaldı. 13 Haziran'da sona erecek olan ikinci dönem boyunca alınan notlar karneleri etkileyecek. Öğrencilerin sene sonunda teşekkür veya takdir alıp almayacaklarını öğrenebilecekleri bir hesaplama aracının linkini sizlerle paylaşıyoruz... 2014 TEŞEKKÜR...
  5. 2014 Teşekkür Takdir Hesaplama (6.Sınıf)

2014 teşekkür hesaplama, 2014 takdir hesaplama, takdir teşekkür hesaplama Sevgili melekler, 2013-2014 öğretim yılının bitmesine az bir zaman kaldı. 13 Haziran'da tatile girecek olan öğrencilerin şimdiden merak ettikleri nokta aldıkları notlar neticesinde teşekkür mü takdir mi alacakları. Unutmayınki, Takdir veya Teşekkür Belgesi almak için Türkçe Dersinizin en az 55 ve üzeri, Diğer...

Sayfayı Paylaş