gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri

Konu, 'Bebek & Çocuk Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kız çocuklarının kıyafetlerinden aksesuarlarına kadar herbirşeyleri oldukça şirin, kokoş ve renkli oluyor. Kız çocuğu olanlar benim gibi daha iyi bilir ki minik prensesler daha küçük yaşlardan itibaren özellikle abiye modellerinin yanısına yetişkin süslü kıyafetlere çok meraklı oluyorlar. Bu konuyu açarken düşünüyorum da eğer şu an benim kızım da yanım da olsaydı birazdan sizler için paylaşacağım 5/6 yaş abiye modellerinin hepsine sahip olmak isterdi. Kızımın da elbise dolabın da bulunan abiye modellerini, özel günler de rahatlıkla giydirebilir ve prensesinizi de çok mutlu edebilirsiniz. Gerçi benim kızım günlük bile abiye elbise giymeye çalışıyor hatta geçen parka gideceğin de dolaptan çıkardığı abiye kıyafeti giymeye çalışıyordu hahaha Kızınızın yada bir yakınınızın özel günlerin de, doğumgünü, nişan, düğün gibi merasimler de bu özel abiye modellerini tercih edebilirsiniz.
    cocuk abiye (1).jpeg cocuk abiye (1).jpg cocuk abiye (2).jpg cocuk abiye (3).jpg cocuk abiye (4).jpg cocuk abiye (5).jpg cocuk abiye (6).jpg cocuk abiye (7).jpg cocuk abiye (8).jpg cocuk abiye (9).jpg cocuk abiye (10).jpg cocuk abiye (11).jpg cocuk abiye (12).jpg cocuk abiye (13).jpg cocuk abiye (14).jpg cocuk abiye (15).jpg cocuk abiye (16).jpg cocuk abiye (17).jpg cocuk abiye (18).jpg cocuk abiye (19).jpg

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    İnsanın çocuk olası geliyor.Çok şık ve şirin tasarımlar :)

MaWiM bunu beğendi.
  3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113
    Sende zaten çocuk bölümünden giyinebilirsin şekerim ölçüler uyuyor nasıl olsahahaha gel yamacıma abe alayım sana şugar bir elbise:D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Dimi hahaha elif azcık daha büyüsün onun tütülerinden giyerim ben annesi :)

5/6 Yaş Prenses Abiye Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 5-6 yaş gelişimi

5-6 yaş gelişimi

5 6 yaş şarkıları 5 6 yaş gelişim özellikleri,gelişim psikolojisi,aile,kadın aile,aile eğitimi 1) Fiziksel Gelişim ve Hareket Gelişimi: - Kas hakimiyeti tam anlamıyla gelişmiştir. - İnce bir çizgi üstünde kolaylıkla yürüyebilir. - Tırmanma, kaydıraktan kayma, sallanma, kazma ve daha pek çok hareket becerisinde etkinleşmiş, ustalaşmıştır. - Hareketlerini müziğin ritmine uydurabilir. - Bir...
  2. 2013 Prensesler İçin Abiye Modelleri

2013 Prensesler İçin Abiye Modelleri

Bu konu küçük kızlar için abiye modellerine yer vermektedir. Biz bayanlar daha küçük yaşlardan itibaren giyime süse püse pek bir meraklıyız. Günümüz de küçük prenseslere kıyafet beğendirmekte bir hayli zorlaştı. Kızı olan anneler iyi bilir ki, şimdiki kızlar pek bir bilmiş ve giyimlerini artık çoğu kendi seçtiği gibi özel günlerde ise abiye modeli giymek istiyorlar. Bir yakınınızın özel...
  3. Prenseslere Özel 1-2-3-4-5 Abiye Modelleri

Prenseslere Özel 1-2-3-4-5 Abiye Modelleri

3 yaş abiye modelleri, 2 yaş abiye modelleri, kız çocuk abiye modelleri Küçük prenseslere özel olarak tasarlanan ve özel günlerde gyidiklerinde hem çok mutlu hemde çok şık duracak abiye modellerini sizler için paylaşıyoruz. Kızı olan anneler çok iyi bilir ki kızlar bu tür elbise modellerine bayılıyorlar ben kendi kızımdan biliyorum kış günü bile dolabında gördüğü askılı abiyeleri giymek için...
  4. 6-12 Yaş Kız Çocuk Abiye Modelleri

6-12 Yaş Kız Çocuk Abiye Modelleri

12 yaş abiye modelleri, 6 yaş abiye modelleri, kız çocuk abiye modelleri Kız çocukları daha küçük yaşlardan itibaren giyime, süse aksesuara pek bir düşkün oluyorlar. Özellikle prenses ve peri kızı kıyafetlerini çok sevdiklerini ben bizzat kendi kızımdan dolayı gayet iyi biliyorum:D:D 6-12 yaş kız çocuklarına özel olarak tasarlanan ve özel günler için çok şık ve farklı bir giyim seçimi olacak...
  5. Tesettür Prenses Abiye ve Nişanlık Modelleri

Tesettür Prenses Abiye ve Nişanlık Modelleri

Prenses abiye, nişanlık ve gelinlik modelleri bayanların ve gelin adaylarının vazgeçilmez bir tasarımı olarak yer almaya devam ediyor. Özellikle nişanlık ve gelinlik modellerin de birçok gelin adayının tercihi olan eteği kabarık prenses tasarımlı modelleri bayanların büyük beğenisini kazanıyor. Son yıllar da tesettür modasında da oldukça yaygınlaşan prenses nişanlık ve abiye modelleri yeni...

Sayfayı Paylaş