gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

5 adımda gece makyajı

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Çok kısa sürede nasıl bir partiye hazırlanacağınızı merak ediyor musunuz? Resimli anlatımlar burada…Siz sakin sakin evde otururken arkadaşlarınız aradı ve bir partiye davetli olduğunuzu söyledi. Panik yapmanıza hiç gerek yok, bu adımları izleyin ve 10 dakika içinde partiye hazır olun!
    Kapatıcı ve fondöten
    İlk olarak yüzünze kapatıcı ve fondöten sürerek işe başlayın. Kusurlarınızı kapatmak ve cildinize daha canlı bir görünüm vermek için, ten renginizden çok az daha koyu bir fondöten seçebilirsiniz.
    Sıra gözlerde
    Makyaj yapmak için pek fazla vaktiniz yoksa, yapılacak en iyi şey dikkati gözlerde toplamaktır. Bunu basitçe yapmak için ilk olarak göz çevrenize ten renginizden biraz daha açık bir kapatıcı sürün.
    Gözlerinizi belirginleşmek için tercihinize göre bir eyeliner ya da göz kalemi kullanabilirsiniz. Kirpiklerinizin dibine göz kaleminizi sürdükten sonra rimelle göz makyajınızı tamamlayın.
    Allığı unutmayın!
    Yüzünüze biraz renk katmak sizi daha güzel gösterecektir. Canlı bir görünüm için bronz renkler yerine kırmızı ve pembe tonlarında allıkları tercih edebilirsiniz. Allığı elmacık kemiklerinizden başlayarak yukarı doğru sürün.
    Sempatik bir görünüm elde etmek istiyorsanız, allığınızı yumuşak fırça darbeleriyle, dairesel olarak sürebilirsiniz.
    Rujsuz olmaz!
    Bir gece makyajını rujsuz düşünemeyiz. Ruj makyajın tamalayıcı öğelerinden biridir. Gece dışarı çıkacaksanız koyu renkleri tercih etmenizde bir sakınca yok, fakat gündüz için makyaj yapıyorsanız tercihinizi açık renklerden ya da parlatıcılardan yana kullanın…
    Sıra son adımda…
    Artık dışarı çıkmaya hazırsınız. En güzel giyisinizi giyin ve saçlarınızı toplayın. Fakat en sevdiğiniz parfümü sürmeyi sakın unutmayın. Mis gibi kokmak güzelliğin önemli bir unsurudur.

2. Saharalı

Saharalı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler canım gerçekten faydalı bilgiler emeğine sağlık

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Evet faydalı bilgiler emeğine sağlık

5 adımda gece makyajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. adım adım hızlı makyaj önerileri:

adım adım hızlı makyaj önerileri:

İşte size, adım adım hızlı makyaj önerileri: Ten Cildiniz donuksa kayısı ve bej tonlarında bir makyaj altı sürün. Göz altlarınızda morluklar, yüzünüzde sivilce ve kıza*rıklıklar varsa mutlaka bir kapatıcı kullanın. Rengi cildiniz*den bir ya da iki ton açık olmalı. Kapatıcıyı parmaklarınızla cildinize iyice yedirin. Fondöteninizi uygulayın. Fondöten rengini cildinizle aynı tonda veya yarım ton...
  2. 5 adımda 5 yıldızlı bacaklar

5 adımda 5 yıldızlı bacaklar

5 adımda 5 yıldızlı bacaklar ini etek ve şortlar gardıroptaki yerini almak için gün sayıyor. Onları daha fazla bekletmek istemiyorsanız, şimdiden beş yıldızlı bacaklara kavuşun! Kadınlar muhteşem bir cilt ve bacaklar söz konusu olduğunda, kremlere, losyon ve jellere para harcamaktan kendini alamaz. Ancak onca para dökülen bu ürünler, kimyevi maddeler ve sentetik parfümler içerdiği...
  3. Adım adım hızlı makyaj sırları

Adım adım hızlı makyaj sırları

Bir kaç dakika içersinde evden, dışarı çıkmanız gerekiyor yada işe mi geciktiniz? Yoksa geciktiniz diye makyaj yapmadan soluk bir yüzle mi dışarı çıkacak sınız? Sakın öyle bir hata yapıpta soluk yüzle dışarı çıkmayın! Çünkü bizim size adım adım hızlı makyaj sırlarımız var Melek'lerim :) İşte size, adım adım hızlı makyaj önerileri: Ten Cildiniz donuksa kayısı ve bej tonlarında bir makyaj...
  4. 5 adımda makyaj temizleme

5 adımda makyaj temizleme

Makyaj yapmak zaman alsada, yapmadan olmaz diyor ve asla üşenmiyoruz. Zira iş makyajı temizlemeye geldiğinde ise kimi zaman yorgunluktan, temizlemekte üşeniyoruz. Ki bu cilt sağlığı açısından oldukça riskli bir durum Melek'lerim. Sevgili Melek'ler, makyaj temizleme konusunda 5 soruya, 5 cevapla bilgiler sunuyoruz bu yazımızda... 1- Bazı akşamlar makyajımı silmeye üşeniyorum. Böyle...
  5. Makyaj Yapmayı Bilmeyenlere Adım Adım Makyaj Yapımı

Makyaj Yapmayı Bilmeyenlere Adım Adım Makyaj Yapımı

adım adım makyaj nasıl yapılır makyaj nasıl yapılır makyaj yapımı Sevgili melekler, eğer daha önce hiç makyaj yapmadıysanız ya da yeterinde bu konu hakkında bilgi sahibi değilseniz bu konu tam size göre. Bu yazımızda adım adım makyaj nasıl yapılır, makyaj malzemeleri hangi sırayla nasıl kullanılır sizlere anlatmaya çalışacağız :) 1.Cildinizi iyice nemlendirmekle başlayın, sonra...

Sayfayı Paylaş