gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

5 Adımda Kusursuz Eyeliner Uygulaması!

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

eyeliner nasıl sürülür, eyeliner sürme teknikleri, eyeliner güzel sürmek için
    Sevgili melekler, televizyonlardan izlediğiniz, yazılı ve görsel basında resimlerini gördüğünüz ünlülerin eyelinerlı gözlerine hayran oluyorsanız, biraz dikkatle siz de başarılı bir eyeliner uygulaması yapabilirsiniz. Makyaj uzmanları bunun için 5 adım olduğundan bahsediyorlar...

eyeliner.jpg

5 Adımda Kusursuz Eyeliner Uygulaması! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 5 adımda gece makyajı

5 adımda gece makyajı

Çok kısa sürede nasıl bir partiye hazırlanacağınızı merak ediyor musunuz? Resimli anlatımlar burada…Siz sakin sakin evde otururken arkadaşlarınız aradı ve bir partiye davetli olduğunuzu söyledi. Panik yapmanıza hiç gerek yok, bu adımları izleyin ve 10 dakika içinde partiye hazır olun! Kapatıcı ve fondöten İlk olarak yüzünze kapatıcı ve fondöten sürerek işe başlayın. Kusurlarınızı kapatmak ve...
  2. 5 adımda 5 yıldızlı bacaklar

5 adımda 5 yıldızlı bacaklar

5 adımda 5 yıldızlı bacaklar ini etek ve şortlar gardıroptaki yerini almak için gün sayıyor. Onları daha fazla bekletmek istemiyorsanız, şimdiden beş yıldızlı bacaklara kavuşun! Kadınlar muhteşem bir cilt ve bacaklar söz konusu olduğunda, kremlere, losyon ve jellere para harcamaktan kendini alamaz. Ancak onca para dökülen bu ürünler, kimyevi maddeler ve sentetik parfümler içerdiği...
  3. 5 adımda makyaj temizleme

5 adımda makyaj temizleme

Makyaj yapmak zaman alsada, yapmadan olmaz diyor ve asla üşenmiyoruz. Zira iş makyajı temizlemeye geldiğinde ise kimi zaman yorgunluktan, temizlemekte üşeniyoruz. Ki bu cilt sağlığı açısından oldukça riskli bir durum Melek'lerim. Sevgili Melek'ler, makyaj temizleme konusunda 5 soruya, 5 cevapla bilgiler sunuyoruz bu yazımızda... 1- Bazı akşamlar makyajımı silmeye üşeniyorum. Böyle...
  4. Kusursuz makyaj yapma teknikleri adım adım

Kusursuz makyaj yapma teknikleri adım adım

makyaj nasıl yapılır makyaj yapımı kusursuz makyaj nasıl yapılır makyaj yapma teknikleri hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Sağlıklı yaşamak için, yemek yemek, yemek yemek için ise yemek yapmak, yemek yapmak için ise yemek tarifleri hakkında bilgi edinmek şarttdır değil mi? Bu saydıklarımızın yanı sıra bir de biz kadınlar için vazgeçilmez olan güzel görünmek için yapılan uygulamalar vardır....
  5. Kendinizi 5 Adımda Yenileyin !

Kendinizi 5 Adımda Yenileyin !

yenilenmek istiyorum kendinizi yenileyin Zaman zaman herşeyden bıkkınlık duyabilir, kendinizi yetersiz, bitkin ve eskimiş gibi görebilirsiniz melekler :) Aynaya baktığınızda çirkin bulabilirsiniz kendinizi. Çok klasik ama gerçekten de çirkin değil bakımsızsınızdır o anda. Hemen silkinin ve size vereceğimiz yenilenme tüyolarına bir göz atın, hatta hemen uygulayın :tik: 1. Eğer cilt...

Sayfayı Paylaş