gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

5 ay önce doqum yapdım adetlerim düzenliydi

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

5 ay önce doqum yapdım adetlerim düzenliydi ve 2 hafta önce eşimle ilişkiye girdik eşim içime boşalmadı bu ay adetim 3 gün geçikti ne yapmlıyım lütfen yardım edin :s 2. bebeqe henüz hazır deqilim

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz,
    Gecikmenizi 10 güne tamamladıktan sonra bir kan testi yaptırın.Gebe olup olmadığınızı kesin öğrenebilirsiniz :)

5 ay önce doqum yapdım adetlerim düzenliydi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 6 ay-5 yaş çocuklarına grip aşısı yapın çağrısı

6 ay-5 yaş çocuklarına grip aşısı yapın çağrısı

5 yaş aşıları 5 yaş aşısı Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Görevlisi Dr. Meda Kondolot, 6 ay-5 yaş grubundaki çocuklar ile prematüre doğan, kronik akciğer hastalığı, astım, böbrek ve kalp problemi olan çocukların mutlaka grip aşısı olması gerektiğini söyledi. Kondolot, yaptığı açıklamada, risk gurubundaki çocuklara grip aşısını eylül...
  2. adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı

adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı

Arkadaşlar adetime 5 gün var bugün gebelik testi yaptım negatif çıktı acaba hamile değilmiyim
  3. Melekler adetim 1 2 3 4 5 gün gecikti acaba test yapsam hamilemiyim

Melekler adetim 1 2 3 4 5 gün gecikti acaba test yapsam hamilemiyim

Kızlar adetinm 1 gün geciktiğinde yada 2 3 4 yada 5 gün geciktiğinde ben evde yapılan gebelik testlerinden alsam hamile olduğum ortaya çıkar mı? birde kesin sonuç olur mu ? Olmaz ise acaba hangi testi yaptırmam gerek heyecandan ölecem çabuk cvp verin ya bana :)))
  4. 2 ay önce doğum yaptım adet olmadım neden?

2 ay önce doğum yaptım adet olmadım neden?

doğum sonrası ne zaman adet olunur,doğumdan sonra ilk adet kanaması,doğumdan sonra ne zaman adet olucam,doğum ve adet kanaması hakkında bilgiler Doğum sonrası süreci her kadında farklı etkiler gösteren bir dönemdir. Bazı kadınlar 40. Çıktıktan sonra regl olurken bazıları çok daha uzu süre hatta 2 yıla yakın hamile kalma şanslarını yakalayamayabilirler. Bu durum karşısında akıllara ilk gelen...
  5. Düzenli adet periyodu nasıl olmalıdır?

Düzenli adet periyodu nasıl olmalıdır?

Adetler yumurtlama fonksiyonuna paralel bir şekilde, üreme çağı boyunca gebelik ve emzirme dönemleri dışında her ay düzenli olarak olmakta ve menopozla birlikte sona ermektedir. Hiçbir zaman unutulmaması gereken ; "adet kanamasının ilk günü adet periyodunun da ilk günü" dür. Buna "son adet tarihi" de denilmektedir. Normal bir adet periyodu veya adet döngüsü (=bir siklüs) ;...

Sayfayı Paylaş