gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

5 aylık evliyim bizde çocuk istiyoruz ama her defasında hüsran

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ALLAH herkese en kısa zamanda bebişlerini kucaklarlar bende 5 aylık evliyim bizde çocuk istiyoruz ama her defasında hüsran gelelim belirtilere benim adet lolmama 4 gün var ama ara ara baş dönmelerim mide bulantım kasıklarımda 1haftadır adet sancısı gibi bir agrım var umarm hamileyimdir

5 aylık evliyim bizde çocuk istiyoruz ama her defasında hüsran konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Yıldız Tilbe - Ama Evlisin

Aşktan utandın konuşamadın Yüzüme bakamadın yan yana iken Oysa her gece düşündüm Ağladım zaman zaman neler söyledim duymadın Yıldızlar gece ay ve ben Kulaklarımda çınladın gülüşünle gel Bu kadar yeter Sev artık zalim, duracak kalbim Ama evlisin benim değilsin Yıllar önce nerdeydin çok geciktik sevgilim Sevemedim seni, öpemedim seni Konuşamadım, sarılamadın, Ama çok sevdim, hergün...
  2. 7 günlük evli 7 aylık evli ve 7 yıllık evli

7 günlük evli 7 aylık evli ve 7 yıllık evli

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bakterilerin evrimi. Nasil oluyorda bu organizmalar bizi her defasinda alt ediyor?

Bakterilerin evrimi. Nasil oluyorda bu organizmalar bizi her defasinda alt ediyor?

Bakteri gelişimini önleyen ya da onları öldüren Antibiyotikler ilk keşfedildikleri zaman zatürree, tifo gibi hastalıklara mucizevi bir çözüm gibi gözükmüşlerdi. Fakat neredeyse bu buluştan hemen sonra, bakteriler bu antibiyotiklere karşı evrimleştiler ve ilaçlarımızı bu savaş içinde etkisiz kıldılar. Aşağıdaki tabloda Vancomycin antibiyotiğine karşı 1990'larda artan direnci görüyoruz....
  4. 2. çocuğu istiyoruz ama olmuyor

2. çocuğu istiyoruz ama olmuyor

slm arkadaslar benım ıkı bucuk yasında bı oğlum var hemde bı kerede hamıle kalmıştım ona ve şimdi ikinciyi istıyoruz özellıklede eşim çok istıo 4 aydır korunmuyoruz ama olmuyo eşime bı evlat daha vermek ıstıyorum bunun için çok üzülüyorum..bakalım adetıme 4 gun kaldı acaba kanda çıkarmı varsa??? ben yıne o duyguyu yaşadım Allahım yaşamayanlara benden önce nasıp etsın inşallah..
  5. 4 Aylık evliyim çocuk istiyorum yardım lütfen

4 Aylık evliyim çocuk istiyorum yardım lütfen

BN nerden başlıcamı bilemiornm şimdi20 yaşındaym daha doldurmadım 4 aylık ewlym 3ay korunduk mayıs 11 den itibaren korunmadık fakat işey daha var 9 mayısda adet olmam gerekrkn olmadım18 mayıs da oldum normal adet gbiydi 13nde test yaptm neg.çktı kasıklarımda boşluklarmda sancı oluo ara ara nefes almamı zorlayan değişih hssdiorm.test yapmaya korkuyorm neg. çıkarsa üzülürüm.

Sayfayı Paylaş