gebe
  1. özlem demet

özlem demet Forum Okuru

5 aylık gebelik bilgileri

Konu, 'Gebelik' kısmında özlem demet tarafından paylaşıldı.

5 aylık gebelik 5aylık gebelik 5 aylık gebeyim hiç aşı falan olmadım olmam gerekiyor mu birde ne aşısı bilgilerinize ihtiyacım var yardım edin.:hey:

2. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    merhaba tetanoz aşısı yapılıyor bu dönemde. sağlık ocağında da yapılıyor. benim doktorum çok da önemli değil demişti o yüzden yaptırmamıştım.
    ama ne olur ne olmaz, sen sağlık ocağındaki hemşirelerle görüş bence.
    bu arada allah tamamına erdirsin.

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Tetanoz aşısı yapılıyor.En yakın sağlık ocağına giderek gebelik kaydını yaptırabilirsin canım bence ihmal etme..

4. özlem demet

özlem demet Forum Okuru

tesekkür ederim canlarm ya... tetanoz oldum diye biliyorum ben ama yinede gitcm... hemşirelerden yardm alırım:)

5 aylık gebelik bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebeliği önleyici aylık iğneler

gebeliği önleyici aylık iğneler

hamileliği engelleyen bitkiler gebeliği önleyen bitkiler düşük önleyici aylık iğnenin zararları diş iğnesi Etkili bir korunma yöntemidir. İğne şeklindedir ve kadınlarda kullanılır. Ayda bir kalçadan veya koldan uygulanır. Bir ay boyunca gebelikten korur. Gebeliği nasıl önler? Kadında yumurtlamayı engeller. Spermlerin rahim ağzından geçişlerini engeller. Ne kadar etkilidir? Gebeliği...
  2. Kıraç'ın Ayşesi 5 Aylık Hamile

Kıraç'ın Ayşesi 5 Aylık Hamile

kıraçın ayşesi kıracın karısı kıraç ve karısı kıraç ın ayşesi 5 aylık hamile kadın resmi Kıraç baba oluyor. Kasımda evlendiği eşi Ayşe Şule Bilgiç, beş aylık hamile.Günaydın'ın haberine göre kız olduğu kesinleşen bebeğin adı Iraz Elif olacak.
  3. Gebelikte yapılacak doğum egzersizleri 1 2 3 4 5 8 aylık egzersizler

Gebelikte yapılacak doğum egzersizleri 1 2 3 4 5 8 aylık egzersizler

Hamilelikte egzersiz yapmak erken doğumu önlüyor Hamilelik te egzersizin önemi bir kez daha ortaya çıktı Erken doğum riskini azaltan hamilelik egzersizlerini doğru ve düzenli yaptığınız taktirde eğer erken doğum riskiniz varsa bu en aza inecek yada bu risk tamamen kalkacaktır Konuyla ilgili Uzman doktorun yaptığı açıklamalara geçiyorum şimdi arkadaşlar Hamileliğin ilk altı aylık döneminde...
  4. YELİZ Yeşilmen 5 aylık hamile

YELİZ Yeşilmen 5 aylık hamile

yeliz yeşilmen bebeği yeliz yeşilmenin bebeği 5 aylık hamile kadın resmi Allah tamamına erdirsin... YELİZ Yeşilmen, yedi yıldır birlikte olduğu işadamı Uğur Akbaş’tan bebek beklediğini açıkladı. Beş aylık hamile olduğunu söyleyen Yeşilmen, “Cinsiyeti kız. Ona Esina adını vereceğiz. Odasını bile şimdiden hazırladık. Çocukları çok seviyorum ve şimdi annelik heyecanı yaşadığım için çok...
  5. 1 Aylık gebelik nasıl anlaşılır?

1 Aylık gebelik nasıl anlaşılır?

Hamileliğin ilk ayında genellikle kadınlar hamilelik şüphesi ile doktora başvurmaktadırlar. Hekim, öncelikle ultrason ve muayenesi ve kan testleri ile hem hamilelik olup olmadığını kontrol etmekte hem de bebeğin gelişimini takip etmektedir. Gebeliğin kesinleşmesinden sonra bebeğin kalp atışının olup olmadığı kontrol edilmektedir. Kalp atışları genellikle 5 – 6 hafta civarında...

Sayfayı Paylaş