gebe
  1. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

5 çocuğunun boğazını kesti

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında esra tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Anneleri hepsini tek tek odaya çağırdı. Size 'hediye aldım. Gelin bakın' dedi ve beşini de boğazını keserek öldürdü.
    Belçika'da 5 çocuğunu öldüren annenin cinayeti anlattı. Hepsini teker teker odaya çağırmış, sonra da boğazını keserek öldürmüş...

PSİKOLOĞUNDAN RANDEVU ALAMAMIŞ
    Çocuklarının ölümünden sorumlu tutulan anne yargı önüne çıktı. Yaşları 3 ila 14 arasında değişen 5 çocuğunun da boğazını keserek öldürmekten yargılanan Genevieve Lhermitte'in cinayeti işlediği geçtiğimiz yıl ağır bir travma geçirdiği ortaya çıktı. Avukatı Lhermitte'nin cinayet gecesinden bir gün önce uzun süredir psikolojik tedavi gördüğü hastaneyi aradığı ve psikoloğundan randevu talep ettiğini fakat alamadığını söyledi.
    SİZE HEDİYE ALDIM GELİN BAKIN
    Cani anne mahkemede sesi titreyerek olay gecesini anlattı. Lhermitte, Yasemin (15), Nora (12), Myriam (10) ve Minan (8) isimli kız çocukları ile Mahdi (4)'yi "Size hediye aldım. Gel hediyene bak" diyerek, odasına tek tek çağırdığını ve çocuklarının "Seni seviyorum" sözlerine rağmen, boğazlarını kestiğini itiraf etti.

EŞE İHANET SUÇLAMASI

Lhermitte, eşi Bouchaip Mogadem’in aile dostları olan Michel Schaar arasında bir ilişki olduğunu ileri sürdü. "Her an bizimleydi. Eşim Schaar uyumadan uyumazdı. Özel hayatımız yoktu” diyen Lhermitte, "Kendi hatam yüzünden bütün çocuklarımı kaybettim. Onlar böyle bir ölümü hak etmemişti" dedi.

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: 5 çocuğunun boğazını kesti
    yaa su kadını bna verseler ipe asmam cin iskencesinin alasını yaparım ne kadar iskencce varsa alayını yapmak lazım adiyee

3. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28
5 çocuğunun boğazını kesti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kırsal kesimde çocuklara bakılamıyor

Kırsal kesimde çocuklara bakılamıyor

ERZURUM İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Esin Erdem’in ‘Çocuk bakımı’ konulu araştırması, kırsal kesimde birçok annenin çocuklarına, dini ve batıl inançları yüzünden yeterince bakamadığı gerçeğini ortaya çıkardı. Özellikle yeni doğum yapan bazı annelerin ‘günah’ diyerek bebeklerine ‘üç ezan vakti geçene kadar’ süt vermediğini belirten Dr. Esin Erdem, yine bazı annelerin kulak ağrısı çeken...
  2. Önce yolunu sonra boğazını kestiler

Önce yolunu sonra boğazını kestiler

Ankara'da garsonluk yapan genç kızın yolu kesen zanlı yada zanlılar, dövdükten sonra boğazını keserek öldürdüler. Ankara’da bir lokantada garsonluk yaparak kazandığı 15 YTL yevmiye ile ailesinin geçimine katkıda bulunan 21 yaşındaki Nesrin Korkmaz, dövüldükten sonra boğazı kesilerek öldürüldü. Ostim’deki işyerinden saat 20.30’da çıkan ve evine yaklaşık 500 metre uzaklıkta otobüsten...
  3. Kötü Bir Kesimi Düzeltmenin 5 Yolu

Kötü Bir Kesimi Düzeltmenin 5 Yolu

Kuaförden çıktınız ve koskoca bir hayal kırıklığıyla hemen eve koşup ağlamak istiyorsunuz! Durun; basit önerilerle durumu büyük ölçüde kurtarabilirsiniz. Korktuğunuz başınıza geldi ve hayalinizdeki saç kesimi tam bir felaketle sonuçlandı. Saç stilisti Jet Rhys'in ipuçları, saçınız tekrar uzayana kadar güvenle sokağa çıkmanızı sağlayacak. 1- Kuaförünüze ne isteğinizi söyleyin. Saç kesiminden...
  4. Çocuklarda Boğaz ve Kulak Enfeksiyonuna Dikkat

Çocuklarda Boğaz ve Kulak Enfeksiyonuna Dikkat

Çocuklarda Boğaz ve Kulak Enfeksiyonuna Dikkat Boğaz ve Kulak Enfeksiyonunda Havale Riski Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Boğaz ve Kulak Enfeksiyonu hakkında merak edilen tüm bilgileri aktarıyor ve çocuklarda Boğaz ve Kulak Enfeksiyonu havale riskinide konu alıyoruz. Kulak zarının arkasındaki bölüm olan orta kulakta bulunan ve genize açılan östaki borusu buradaki hava...
  5. 5 yaşındaki çocuğun velayeti

5 yaşındaki çocuğun velayeti

iyi günler. benim 5 yaşında çocuğum var. ben eşimden ayrılmak istiyorum. ama çocuğumun velayetini ben almak istiyorum.ama onlar vermezler diye cesaret edemiyorum.eşim içki kullanıyor.bana velayetin verilme ihtimali nedir

Sayfayı Paylaş