gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

5 çocuk istediğini söyleyen güzel kim?..

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; } Bir yıl süren evliliğine son noktayı koyan güzel manken İpek Tanrıyar, şuan çok mutlu olduğunu ve evlilikten soğumadığını belirterek, "Başbakanımız 3 diyor ama ben 5 çocuk istiyorum" dedi.
    Tanrıyar, “benim çocuğum olur musun?” sorusuna “evet” cevabını değerlendirerek, "Çocuk tabii ki her insanın özlemi. Ben 28 yaşındayım. Bundan sonra anne olmak için çok uzun bir zamanım yok. Canı gönülden anne olmak, hayata güzel çocuklar yetiştirmek istiyorum. Başbakanımız 3 diyor ama ben 5 çocuk istiyorum. Çünkü bu ülkenin aydınlık geleceklere, cumhuriyet çocuklarına ihtiyacı var. O yüzden ben 5 tane doğuracağım" diye konuştu.

5 çocuk istediğini söyleyen güzel kim?.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalan Söyleyen Çocuklar - Yalanın Anatomisi

Yalan Söyleyen Çocuklar - Yalanın Anatomisi

Öncelikle yanıma gelen bir kaç ilköğretim öğrencisiyle yaptığım görüşme sonrası aldığım notları size aktarıyorum: Yalanın bir kaç faydası !!! * İnsanı vicdan azabından çabuk öldürür. * Sizi tedirgin yapar, beyninizi sürekli meşgul eder, bilgisayar gibi sık sık "reset"lemek zorunda kalırsınız. * Başınız belaya girer. * Çekirge bir sıçrar, 2 sıçrar. * İnsanların size olan...
  2. Otistik Çocukların İstedikleri

Otistik Çocukların İstedikleri

Özel Otistik Çocukların anne-babalarına, akrabalarına, çevresindekilere, eğitmenlerinden istediklerinin tercümesidir: 1) Ben “otizm”i olan bir çocuğum. “Otistik” değilim. Otizm karakterimin sadece bir bölümü. Beni tek başına tanımlayacak bir kavram değil. Siz düşünceleri, duyguları, yetenekleri olan bir birey misiniz yoksa sadece şişman, gözlüklü ya da sakar bir kişi mi? 2) Duyusal...
  3. Çocuğunuz istediğini ağlayarak yaptırıyorsa

Çocuğunuz istediğini ağlayarak yaptırıyorsa

çocuklarda aglayarak istediğini yaptırma çocuklarda ağlayarak istediğini yaptırma ağlayarak herşeyi isteyen çocuk çocuğum her şeye ağlıyor Çocuklarınız sürekli ağlıyor ve istediklerini ağlayarak yaptırmaya çalışıyor ve sizde isteklerini yapıyorsanız ağlayarak isteklerini yaptırabilecellerini öğrenmişler demektir.Bilirim bu durum bir müddet sonra canınızı sıkmaya başlar Gün boyunca bir...
  4. çocuk istediğine eminmisin (birdaha düşün)

çocuk istediğine eminmisin (birdaha düşün)

Çocukları çok seviyor çocuk istiyorsunuz.Emin misiniz? Tekrar soruyorum; emin misiniz? Karar vermeden önceçocuklu yaşama kendinizi hazırlamaya ne dersiniz? Çocuk İsteyenler İçin... 1-) Köşe başındaki süpermarkete gidin. Hiçbir şey satın almadan kasaya yönelin ve cebinizdeki bütün parayı kasiyere verin. Daha sonrada yandaki eczaneye gidin kredi kartı ile ilaçlar alın. Akşam saat 17:00 ile...
  5. İstediğini Söyleyen, İstemediğini İşitir Atasözünün Anlamı

İstediğini Söyleyen, İstemediğini İşitir Atasözünün Anlamı

İstediğini Söyleyen, İstemediğini İşitir Atasözünün Anlamı hakkında kısa bilgiye ihtiyacım var tşk.

Sayfayı Paylaş