5 parmaklı ve ele benzeyen limon

TaMaRa

Yeni Üye
Üye
5 parmaklı ve ele benzeyen limon
ŞANLIURFA'da, seyyar satıcı 68 yaşındaki Hasan Koç'un, pazardan satın aldığı limonların arasından çıkan 5 parmaklı ele benzeyen limon görenleri şaşkına çevirdiKent merkezinde seyyar olarak salep satan Hasan Koç, dün akşam evine dönerken pazardan 1 kilo limon satın aldı. Koç, eve ulaştığında buzdolabına koymak istediği limanların arasında ele benzeyen limonu fark etti. 5 parmaklı limonu sağ ele benzeten Koç, bunu seyyar tablasında sergilemeye başladı. Evine dönerken pazardan ihtiyaçları olan sebzeleri satın aldığını belirten Koç, "Eve gittiğimde poşetleri açınca şaşkına döndüm. Çünkü satın aldığım 1 kilo limon poşetinin içinde değişik şekilde bir limonu fark ettim. Dikkatli bakınca el şeklindeki limonun 5 parmağı bulunuyor. Bu durum ilgimi çekti ve yanılıp yanılmadığımı anlamak için limonu evdekilere gösterdim. Herkes benim gibi oldukça şaşırdı. Limon bir insanın sağ elini andırıyor" dedi.

Koç'un tezgahında sergilediği limonu gören vatandaşlar, bir süre inceledikten sonra cep telefonlarıyla görüntüsünü çekmeyi de ihmal etmedi.
23541.jpg

Ce: 5 parmaklı ve ele benzeyen limon

gercektende benziyor ilginc,paylasim icin sagol canm,,

rica ed. Garip geldi banada ,gittikce hersey hormonlarla cevresel faktörlerle özelligini kaybetmeye basladi..

hormon bozukluğundan ileri gelen birşey olmalı...artık doğal besinlere hasret kaldık.emeğine sağlık

Geri