gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

5 santim boy uzatmak ister misiniz?

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

boy uzatmanın sırları boy uzatma, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma yolları, boy uzatmanın yolları, boy uzatmak için, boyum nasıl uzar, boyum uzasın

"Boyum çok kısa" diyenler, uzun boylu görünmek için, uzun topuklu ayakkabılar giymenize gerek yok:)

İşte size 5 santim boy uzatmanın sırları Melek'ler:)

Yürürken, masa başında çalışırken, otururken durduğunuza biraz dikkat ederek olduğunuzdan daha uzun görünebilirsiniz.

Vücudunuzun genel duruşu, boyunuz açısından son derece önemlidir. Neden mi? Çünkü yeteri kadar dik durmayan kişilerin sırtları, dik yapısını kaybeder.

Sırtınız, göğsünüz, omuzlarınız için yapacağınız egzersizler zamanla daha dik durmanızı sağlayacak ve böylece boyunuz dört ile beş santim daha uzun gözükecektir.

Yapılan araştırmalara göre hemen hemen hiç egzersiz yapmayan kişilerin normalde S şeklinde olan omurga kavisleri C şeklini almaktadır. Bu da ileriki yaşlarda sırt, bel ağrısı gibi klasik sorunlara yol açacaktır.

Duruş bozukluklarıysa vücut şeklinizi bozup, olduğunuzdan daha kısa gözükmenize neden olacaktır.

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    acaba benim s mi c mi omurgalarım merak ediverdim şimcik.. birde şu gercek var pc başında oturup ta dik oturan yoktur ya oturulmuyor ki illa bı tarafımız agrıyor alışmamışız ya

5 santim boy uzatmak ister misiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. belini 5 santim incelt

belini 5 santim incelt

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ömrünüzü 11 yil uzatmak ister misiniz?

Ömrünüzü 11 yil uzatmak ister misiniz?

Yapılan bir araştırma, asansör yerine merdivenleri kullanmak, içtiğiniz suyun miktarını artırmak gibi önemsiz görünen ayrıntıların insan sağlığına etkisinin sanılandan çok daha büyük olduğunu ortaya koydu. Cambridge Üniversitesi bilimadamlarının, yaşları 45-79 arasında değişen 25 bin kişiyle yaptığı araştırma “uzun yaşam formülünü” basitleştirdi. Araştırmaya göre, sigara içmeyi bırakmak 5,...
  3. Msn Nikinizi Büyük Boy Yazmak İster misiniz?

Msn Nikinizi Büyük Boy Yazmak İster misiniz?

msn niki büyük boy yazmak için ne yapmak gerekir nasıl büyük yazılır büyük font yazmak ile ilgili bilgiler burada melekler Msnde nikinizin renkli olması için ya da msnde nikiniz yerine resminizin görünmesi için ne yapmanız gerektiğini daha önce anlatmıştık melekler :) Şimdi ise nikinizi büyük fontta yazabilmeniz için ne yapmanız gerektiğinden bahsedeceğiz sizlere ; Nickinizi yazdığınız...
  4. Boy uzatmak için

Boy uzatmak için

boy uzatmak için boyum nasıl uzar boyumu nasıl uzatırım Merhaba Melek'ler, bu yazımızda "boyum kısa uzatr mı" diyenler için muhteşem bilgiler aktarıyoruz. Boy uzatmak için ne yapmak gerekir mi, birazdan bu yazımızda öğreneceksiniz arkadaşlar:) Boyun uzunluğu önce genetik olarak gerçekleşir şayet ailenizin boyları da kısaysa bu sizde genetik bir oluşumdur. En uygun beslenme...
  5. 5 Dakikada Güzelleşmek İster misiniz?

5 Dakikada Güzelleşmek İster misiniz?

Bu sayfa; 5 Dakikada Güzelleşmek İster misiniz konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hele de anne olunca kadınlar daha bir kendilerini salar, vakit ayıramaz bakımına. Çünkü öncelikleri tamamen değişmiştir. Kendisiyle uğraşmak yerine kıymetli vaktini bebeğine, evine ve eşine ayırmayı uygun bulur. Oysa çok kısa süreler ayırarak kendimize de bakmamız mümkün... Soluk...

Sayfayı Paylaş