5 santim boy uzatmak ister misiniz?

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
5 santim boy uzatmak ister misiniz?
boy uzatmanın sırları
boy uzatma, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma yolları, boy uzatmanın yolları, boy uzatmak için, boyum nasıl uzar, boyum uzasın

"Boyum çok kısa" diyenler, uzun boylu görünmek için, uzun topuklu ayakkabılar giymenize gerek yok:)

İşte size 5 santim boy uzatmanın sırları Melek'ler:)

84d92e1870eca4.jpg

Yürürken, masa başında çalışırken, otururken durduğunuza biraz dikkat ederek olduğunuzdan daha uzun görünebilirsiniz.

Vücudunuzun genel duruşu, boyunuz açısından son derece önemlidir. Neden mi? Çünkü yeteri kadar dik durmayan kişilerin sırtları, dik yapısını kaybeder.

Sırtınız, göğsünüz, omuzlarınız için yapacağınız egzersizler zamanla daha dik durmanızı sağlayacak ve böylece boyunuz dört ile beş santim daha uzun gözükecektir.

Yapılan araştırmalara göre hemen hemen hiç egzersiz yapmayan kişilerin normalde S şeklinde olan omurga kavisleri C şeklini almaktadır. Bu da ileriki yaşlarda sırt, bel ağrısı gibi klasik sorunlara yol açacaktır.

Duruş bozukluklarıysa vücut şeklinizi bozup, olduğunuzdan daha kısa gözükmenize neden olacaktır.

acaba benim s mi c mi omurgalarım merak ediverdim şimcik.. birde şu gercek var pc başında oturup ta dik oturan yoktur ya oturulmuyor ki illa bı tarafımız agrıyor alışmamışız ya

Geri