gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

5 yas cocuk diyologları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

Pist kızım şu oyuncaanı ver. -Alla Alla vermiyom! -(yanında arkadaşları belirir.) Bak bizim hepimizin yaşı 5. üçümüzün yaşları 100 eder.
    -Nolmuş yaniii?
    -100senin babandan büyük canım .Babanı kuma gömeriz (!) anneni de öldürürüz.Ver oyuncağını!
    _Ühüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü.Örtmeniiim!!!

tarafımdan yaşanmıştı hiç unutmam laugh.gif rolleyes.gif

- Pist kızım şu oyuncaanı ver.
    -Alla Alla vermiyom!
    -(yanında arkadaşları belirir.) Bak bizim hepimizin yaşı 5. üçümüzün yaşları 100 eder.
    -Nolmuş yaniii?
    -100senin babandan büyük canım .Babanı kuma gömeriz (!) anneni de öldürürüz.Ver oyuncağını!
    _Ühüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü.Örtmeniiim!!!
    -bebeğini bi versene aslıcan
    -olmaz kırarsın
    -kırmam
    -ya git başımdan yoksa seni anneme sölerim
    -bi kere benim annem senin annenin saçını başını yolar!
    -yolamaz çünkü benim annem 100 yaşında
    -benim annemde bu kadar yaşında(iki elinin parmaklarını gerdire gerdire 10 yapar)
    -heheeee 10 yaşındamı senin annen
    -evet hem 10 100 den büyüktür
    - huh.gif

-kızım hadi bi şarkı sölede amcaların teyzelerin görsün
    -daha dün annemiz...ühüüüüüüü ama anne yaaa o amca bana bakıyoooo ühüüüüüü
    - dry.gif

-baaaak babam bana action men aldı
    -benim babam bana araba aldı hem senin action meninden daha güzel
    -ıı babam bana uçak aldı
    -bana da jip aldı
    -uçaklar jipleri ezer
    -bananeee yaaa küstüm oynamıyorummmmmm crying.gif crying.gif crying.gif

-aaa benim arabamı almış
    -sen kimsin yaaa
    -babaaaa yaaa benim arabamı almışşşş
    -olm seninki evde
    -hayırrr yaaa benmki o işte görmüyomusunnnn

5 yas cocuk diyologları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tabu diyologları :)

tabu diyologları :)

Tabu DiyaloglarıKelime: Dip - Zıkkımın … neyi deriz??? - Zıkkımın kökü.. - Zıkkımın Kökünün kökünü al! - Hıımm.. Zık!!? - Hönk?!! (Topluluk Kopar) Kelime: Çiçek - Burnunla ne yaparsin? - Karıştırırım - Puuahhaa Kelime: Gardiyan - Ya hani kapalı bi mekanda çalışıyorlar - Bekçi - Ya hayır ya, hani herkes korkar bunlardan - Patron, müfettiş - Ya geri zekalı mısınız bee,... Hani düdükleri...
  2. minibüs diyologları:)

minibüs diyologları:)

SÜRÜCÜ: biraz daha sıkışırmısınız YOLCU: birimizde kucağına gelelimmi SÜRÜCÜ: beyefendi ücretinizi vermediniz YOLCU: uzattım ya almadınmı YOLCU:kaptan akraba olduk daha nere alcan YOLCU: guzuum şu yolda yatan köpeğin yanında indir beni SÜRÜCÜ: anne köpek kalktı gidiyo napıyım) ----------- Yaşlı teyze: "Evladım sağda mübarek bir yerde" M. şoförü: "Az ilerde Camii var,...
  3. tv diyologları :)

tv diyologları :)

Mustafa Denizli'nin ATV de bizim stadyumu sunduğu dönemdeki hakemliği yeni bırakan Erman Toroğlu'nu anons ederken "tartışmasız Türkiye'nin en büyük düdüğü" demesi Erman Toroğlu'nun afallaması. ----- Bir Cevizkabuğu programı, konuk Zekeriya Beyaz ZB: Şimdi, sayın cevizkabuğu... HC: Cevizoğlu efendim. ------ Reha muhtar telefondaki adama fırça atıyor. Bütün bunları nasıl yaptın...
  4. Futbol Dİyologlari

Futbol Dİyologlari

Ömer Çavuşoğlu: Elini vicdanına koy!.. İhsan Kalkavan: Tamam koydum... Muhabir: How was Sergen's freekick goal? Van Hooijdonk: It was fantastic... Lig Tv muhabiri: Evet sayın seyirciler çok fantastikti diyor... (Şansa Dansa'da Seray Sever, Fatih'e ipucu verir) Seray Sever: Möööö!.. Fatih Ürek: Geyik? Seray Sever: Ya mööööö!.. Fatih Ürek: Tamam buldum... Ceylan? Gülben Ergen: 6 kilo verdim,...
  5. cocuklar

cocuklar

kızım şuan 3 yaşında we ewde ona tuwalet eğitimi weremiyrm tuwaletten korktugunu soyluyor. bide onu egitmek için ne yapmam lazım ne gibi oyuncaklar yada neler alabilirim

Sayfayı Paylaş