gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

5 yaş çocuk zeka testi nasıl yapılıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar 5 yaşında bir kızım var acayip akıllı nerdeyse kendisi yazmaya bile başladı başlayacak bu durumda ben bu kızımın zeka testini nereden nasıl yaptırmalıyım. İnşallah üstün zekalı çıkar da... Hangi birim hangi hastane yapıyor bu zeka testini teşekkür ediyorum.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Öncelikle kızınızın ,gelişim eğrisinin üstünde davranışlar sergileyip sergilemediğini uzman bir çocuk psikiyatrından öğrenmelisiniz.Zira çocuğunuzda ki özellikler anne baba tutumuna ve yaşadığı çevreye göre değişebilen özellikler olabilir.Bu sebeple bu üstün zeka tanısını öncelikle dalında uzman bir çocuk psikiyatrından teyit ettirdikten sonra dilerseniz uzmanınızın yönlendireceği şekilde bu tip çocukların eğitim aldığı bilim sanat merkezlerine götürebilirsiniz.Ayrıca forumumuzda bulunan 1-6 Yaş İçin Zeka Testi adlı konumuzu incelyebilirsiniz :)

5 yaş çocuk zeka testi nasıl yapılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3-5 Yaş Çocuk Beslenmesi nasıl olmalı?

3-5 Yaş Çocuk Beslenmesi nasıl olmalı?

3 yaş çocuğun beslenmesi 3 5 yaş çocuğu yaşındaki çoçuğun beslenmesi çocuğunun üç yaşındaki çocuğun Okul öncesi 3-5 yaş grubu çocuklara aile yaşamına daha çok katılan bireyler gözüyle bakılmalıdır. Bu yaşta yemek alışkanlığının gelişmesinde aile primer rol üstlenir, çocuklar genelde aile içi bireyleri taklit ederek öğrenirler. Bu dönemde çocuk aile sofrasını bir taraftan dengeli beslenme...
  2. 4 yaş zeka testi var mı melekler

4 yaş zeka testi var mı melekler

Selam arkadaşlarım 4 yaşındaki kızım için acil zeka testi gerekmekte bana yardım edin nolur :S
  3. 4 Yaş İçin Zeka Testi

4 Yaş İçin Zeka Testi

4 yaş, zeka testi, varmı, nasıl bir test, nereden bulabilirim, ile ilgili bilgiler burada melekler 4 yaş çocukları için hazırlanmış olan bir testten bahsedeceğiz melekler :) Çocukların okula, okulun gerektirdiği kurallara ve öğrenmeye hazır olup olmadığını anlamaya yarayan bu testle ilgili bilgilerimiz şöyle; Hildreth ve arkadaşları tarafından hazırlanan Metropolitan Okul Olgunluğu...
  4. dukan diyeti testi nasıl yapılıyor

dukan diyeti testi nasıl yapılıyor

dukan diyeti ve testi nasıl yapılıyor bilgisi olan var mı kızlar ? Kilo vermem gerek te.
  5. Sperm Testi Nasıl Yapılıyor?

Sperm Testi Nasıl Yapılıyor?

sperm testi nedir,sperm testi nasıl yapılır,eşi sperm testi yapanlar,semen analizi nedir,sperm testi normal değerleri,sperm testi hakkında bilgiler sperm testi (spermiogram, sperm tahlili) yaptırmadan önce 3-4 günlük cinsel perhiz yapılmalıdır. Bu 3-4 günlük dönemde hiç bir şekilde boşalma (uyku vb.) olmamalıdır. Yapılan perhiz sonrası konusunda uzmanlaşmış androloji laboratuvarlarında...

Sayfayı Paylaş