gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

5 yaşında anne oldu???

Konu, 'Çöplük' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

kraliçearı bunu beğendi.
  2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    çok ilgnç bi durum gerçktende

3. kraliçearı

kraliçearı Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    43
    ya cok enteresan.hem 5 yasında gebe kalması,hemde doğurması hemde o cocuğun gebe bırakılması ilginç ya.iğrendim doğrusu

4. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bence 5 yasindaki bir kiz cocugunun anne olmasi skandal.5 yasindaki bir cocuk nasil anne olabilir.

5 yaşında anne oldu??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 1-5 yaş çocukbeslenmesi

1-5 yaş çocukbeslenmesi

çocukbeslenmesi 1-5 YAŞ ÇOCUK BESLENMESİ 9.aydan sonra çocuğun temel gıdası olmaktan çıkan anne sütünü 12-15 ay arasında en geç 2 yaşında ve anne için uygun olan bir zamanda kesilmelidir.Çocuk 13-14 aylıktan itibaren kaşık kullanmaya başlanabilir.Çocuğun ayrı bir tabağı olmalı ve neyi ne kadar tükettiğine dikkat edilmelidir. En sık yapılan hatalardan biri çocuğu yemek suyu ile...
  2. 1-5 YaŞta Beslenme

1-5 YaŞta Beslenme

1-5 YAŞTA BESLENME 9. aydan sonra çocuğun temel gıdası olmaktan çıkan anne sütü, 12-15 ay arasında, en geç 2 yaşında ve anne için uygun olan bir zamanda kesilmelidir. Çocuk 13-14 aylıktan itibaren kaşık kullanmaya alıştırılabilir. 2 yaşına doğru çocuk ailenin diğer bireyleri ile sofraya oturtulmaya başlanabilir. Çocuğun ayrı bir tabağı olmalı ve neyi ne kadar tükettiğine dikkat edilmelidir....
  3. 11 yaşında anne oldu

11 yaşında anne oldu

Sliven hastanesinden yapılan açıklamada, çingene asıllı olan kız çocuğunun, bebeğinin 19 yaşındaki babasıyla evlenebilmek için bugün hastaneden taburcu olmak istediği belirtildi. Özellikle çingeneler arasındaki erken yaşta doğumların nadir olmadığı ve doktorları kaygılandırdığı kaydedildi. Ülkedeki Burgaz kenti belediyesinin erken yaştaki doğumlarla mücadele edilmesi için acil önlemler...
  4. Anne Olan Meleklerimize 5 Adımda Süper Anne Olun....

Anne Olan Meleklerimize 5 Adımda Süper Anne Olun....

5 Adımda Süper Anne Olmak 5 Adımda Süper Anne Nasıl Olunur Bir zamanlar siz de çocuktunuz… Çocuklarınıza katı kurallar koyarak kendinizi sevdireceğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Katı kuralları yıkın, onun kraliçesi olun!İşte çocuğunuzun aşık olacağı bir anne olmak istiyorsanız bu önerilere önem verin... Çocuk yetiştirirken dikkat edilmesi gereken en önemli husus çocuklara karşı...
  5. 5 yaşındaki çocuğun velayeti

5 yaşındaki çocuğun velayeti

iyi günler. benim 5 yaşında çocuğum var. ben eşimden ayrılmak istiyorum. ama çocuğumun velayetini ben almak istiyorum.ama onlar vermezler diye cesaret edemiyorum.eşim içki kullanıyor.bana velayetin verilme ihtimali nedir

Sayfayı Paylaş