gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

5 YTLlik saati altın diye 15 bin YTLye sattı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

5 ytl lik saatler 5 tl lik saatler çin malı HER gün yeni bir dolandırıcılık olayının yaşandığı Adapazarı'nda, 5 YTL değerindeki Çin malı saati, �altın kaplama� diyerek 15 bin YTL�ye satan zanlı polis ekiplerince yakalanarak gözaltına alındı.

Bir dolandırıcılık şebekesinin elemanı olduğu belirtilen 27 yaşındaki Suat Ş., İstanbul�dan Adapazarı�na gelerek 5 YTL�lik Çin malı saatleri �altın kaplama� diyerek satmak için müşteri aramaya başladı. İddiaya göre paraya çok sıkıştığını söyleyen Suat Ş. Atatürk Bulvarı'nda rastladığı A.K.�ye 14 bin 450 YTL�ye, İ.U.�ya da 600 YTL�ye birer saat saattı. Saatlerin sahte olduğunu daha sonra fark eden A.K. ile İ.U. polise giderek şikayette bulundu.

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesine bağlı Yankesicilik ve Dolandırıcılık Bürosu ekipleri, yaptıkları çalışma sonrasında Suat Ş.�yi yakalayarak gözaltına aldı. Adliyeye sevk edilen zanlı, girişte gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı.

5 YTLlik saati altın diye 15 bin YTLye sattı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alim-satim

alim-satim

mal satma duası KAZANCA TEŞVİK 6618 - Mikdam İbnu Ma'dikerb ez-Zübeydi radıyallahu anh anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu vesselam buyurdular ki: "Kişi elinin emeğiyle kazandığından daha temiz bir kazanç elde etmemiştir. Kişinin nefsine, ailesine, çocuğuna ve hizmetçisine harcadığı sadakadır." 6619 - İbnu Ömer radıyallahu anhüma anlatıyor: "Resulullah aleyhissalatu...
  2. XF çıkmadan 15 bin sattı, Jaguar batma noktasından döndü

XF çıkmadan 15 bin sattı, Jaguar batma noktasından döndü

Bu ay içinde piyasaya sürülmesi planlanan XF, Jaguar için dönüm noktası oldu. Jaguar’ın Tasarım Direktörü Ian Callum, 500 milyon dolar harcananan XF’lerin daha şimdiden 15 bin adet sipariş aldığını belirtirken, "XF yapılmasaydı, şirket ekonomik olarak zor durumda kalabilirdi" dedi. LÜKS otomobil üreticisi Jaguar’ın Tasarım Direktörü Ian Callum, yeni model" XF’ler üretilmeseydi,...
  3. eşref saati 15.bölüm

eşref saati 15.bölüm

Kara Eşref ve Sarı Eşref’in, kahvelerden birine el koyan Turgay ile mücadelesi sürerken, mahallenin ortasına bomba gibi bir haber düşer. Sebati, istenmeyen gelin Lütfiye’yi kaçıracaktır. Bu kız kaçırma olayı sırasında başlarına gelmedik kalmaz. Sarı, Lütfiye’yi kaçırdığı için Sebati’yi redderken, Kara ağabeylik yapıp sevdalılara kucak açmak zorunda kalır. Şadiye ise her şeyden habersiz oğlunu...
  4. iMKB'de Alım Satım Sistemi

iMKB'de Alım Satım Sistemi

Alım-Satım Sistemi İMKB Hisse Senetleri Piyasası’nda, 3 Aralık 1993 tarihinde kısmen uygulanmasına başlanılan Elektronik Alım-Satım Sistemi (Sistem), 21 Kasım 1994 tarihinde tamamlanmış ve tüm hisse senetleri elektronik ortamda işlem görmeye başlamıştır. Sistem, Borsa Üyelerinin hisse senetleri, borsa yatırım fonu katılım belgeleri ve rüçhan hakkı kuponlarında alım-satım yapmalarına...

Sayfayı Paylaş