gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

50 Cent müziği bırakıyor mu?

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kanye West’in albümü ilk günden 50 Cent’ten fazla sattı. Şimdi ne olacak? İki rapçinin de albümleri çıkalı daha 1 gün oldu. Fakat rakamlar onu gösteriyor ki, Kanye West daha ilk günden 50 Cent'i solladı.

Uzun zamandır müzik dünyası Kanye West'in Graduation albümü ve 50 Cent'in Curtis albümünün aynı gün çıkacağını konuşuyordu. Olaylar öyle büyüdü ki, 50 Cent en sonunda "Eğer Graduation Curtis'ten daha fazla satarsa müziği bırakırım." açıklamasını bile yapmıştı.

"Yazmaya devam edeceğim ama kendim için değil; beraber çalıştığım isimler için. Kanye West'in albümü benim albümümden daha fazla satarsa, bir daha kendime yeni albüm yapmayacağım" diye konuşan 50 Cent, 1 günlük sonuçlara bakılırsa West'in gerisinde kaldı.

Müzik eleştirmenleri "Satışlar bu yoğunlukta devam ederse Graduation haftayı 700000 kopyayla kapatacak." yorumunu yaparken, 50 Cent hayranları, rapçinin sözünü tutmasından dolayı endişeli. [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT] [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT]

50 Cent müziği bırakıyor mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 50-cent-giydir-oyunu

50-cent-giydir-oyunu

cezayı giydir cezayı giydirme oyunu ceza giydirme oyunu ceza giydir oyunları http://www.oyuncinim.com/veri/50cent.swf
  2. çakma 50 cent partisi

çakma 50 cent partisi

ÇAKMA 50 CENT ŞAŞIRTTI SANAT VE SOSYETE VAR MISIN YOK MUSUN YARIŞMASI İÇİN ÜLKEMİZDE BULUNAN 50 CENT İÇİN STAGE'E KOŞTU AMA KARŞILARINDA ÇAKMASI VARDI.... Yarışma programı için ülkemize gelen dünyaca ünlü grup '50 Cent'in partisi için İstanbul sosyetesi ve müzik dünyasının ünlü isimleri Stage'e akın etti. Demet Akalın, Oktay Kaynarca, Tümer Metin ve eşi başta olmak üzere birçok ünlü isim...
  3. 50 Cent Resimleri

50 Cent Resimleri

50 cent fotoğrafları Merhaba melekler işte sizlere yepyeni birbirinden gıcır 50 cent resimleri avatar gibide kullanabilirsiniz.
  4. 50 Cent´lik Genclik

50 Cent´lik Genclik

Bu haber pek güncel degil 18 Nisan 2009´da yayninlanmis. Antalya´da,TÜBITAK icin 4 lisede 289 ögrenciyle yapilan bir arastirma,ögrencilerin Türk ve dünya tarihine damga vurmus kisileri fazla tanimadigi ortaya cikardi. Fotograflari gösterilen 12 Eylül darbesinin liederi ve 7´nci Cumhurbaskani Kenan Evreni "Tanimiyorum" diyen erkek ögrencilerin orani yüzde 69 kizlarin yüzde 88...
  5. Teoman Müziği Bırakıyormuş doğru mu

Teoman Müziği Bırakıyormuş doğru mu

Teoman müziği bırakarak müzik hayatına veda ediyor diye bir haber duydum. Hangi olaydan dolayı böyle bir karar almış bununla ilgili haberv ar mı

Sayfayı Paylaş