gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

51 yılın en iyi fotoğrafları

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: 51 yılın en iyi fotoğrafları

acı ama gerçek görüntüler.....yorum yapmaya bile gerek yok onların acılarını bakmakla anlayamayız.emeğine sağlık canım

3. anica

anica Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:cry:Acı ama gerçekler

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

hemde çok acı ben bazı resimleri sildim dayanılmazlardı diye

51 yılın en iyi fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ödül almış en iyi fotoğraflar

ödül almış en iyi fotoğraflar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. *2008'in en iyi fotoğrafları!*

*2008'in en iyi fotoğrafları!*

Cannes Fransa'da yapılan Palais Festivalinde 2008'in en iyi fotoğrafları seçildi. Ödüller moda, manzara, müzik, haberfotosu şeklinde verildi.
  3. Dünyanın en iyi haber fotoğrafları

Dünyanın en iyi haber fotoğrafları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Yılın En İyi Gelinlik Modelleri

Yılın En İyi Gelinlik Modelleri

gelinlik modelleri gelinlik modelleri 2012 gelinliklergelin buketleri hakkında bilgi burada melekler her genç kızın hayalini kurduğu ve hayatında sadece birkez giyebileceği gelinliğini seçerken çok zorlanır. kendimden de biliyorum günlerce hatta düğünüme aylar kala bile gelinlik arayışı içine düşmüştüm. Seçemiyosun bir model beğeniyosun başka görüyosun onu istiyosun karma karışık duygular...

Sayfayı Paylaş