gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

55 oranında sakatım ve halen vergi indiriminden yararlanmak...

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

%55 oranında sakatım ve halen vergi indiriminden yararlanmak suretiyle sigortalı olarak çalışıyorum. Yeni kanunla benim emekli olma şartlarım değişiyor mu? Yeni Kanunda; Kanunun yürürlük tarihinden önce sigortalı olanlardan, sakatlığı nedeniyle vergi indiriminden yararlananların emekli olma şartlarında herhangi bir değişiklik yapılmamış ve müktesep haklar korunmuştur.

55 oranında sakatım ve halen vergi indiriminden yararlanmak... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakat DoĞumlar Ve DÖllenme Zamani

Sakat DoĞumlar Ve DÖllenme Zamani

En uygun zamanda olan döllenme, ovulasyon (yumurtlama) günü ya da spermin ovulasyondan bir gün önce rahme verilmesi durumunda gebeliğin meydana gelmesi olarak kabul ediliyor. Kadının yumurtasının olgunlaşmasından çok önce ya da çok sonra cinsel ilişkiye girmenin sakat doğum riskini artırabileceği tezinin çürütüldüğü bildirildi. Daha önce yapılan araştırmalarda, kadının yumurtası çok yaşlı bir...
  2. Vergi İndiriminden Yararlanmaya Hak Kazanan Sigortalıların Yaşlılık Aylığından Yararl

Vergi İndiriminden Yararlanmaya Hak Kazanan Sigortalıların Yaşlılık Aylığından Yararl

506 sayılı kanunla düzenlenen yaşlılık aylığından yararlanma koşullarında -yeni çıkarılan 4958 sayılı kanun ile- değişiklik yapılmıştır. Buna göre; 1-) 06/08/2003 (dahil) tarihinden sonra ilk defa işe girip sakatlığı nedeniyle vergi indirimine hak kazanmış durumda olan sigortalılar; Birinci derecede sakatlığı olanlar en az 15 yıl sigortalılık süresi ve en az 3600 gün, İkinci derecede...
  3. Yeni vergi indirimleri yolda

Yeni vergi indirimleri yolda

Maliye Bakanı Unakıtan, daha önce bazı yerlerde yapılan vergi indirimlerinin yine yapılacağını belirtti. Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı ve Eskişehir Milletvekili Murat Mercan ve AK Parti Büyükşehir Belediye başkan adayı Hasan Gönen ile Eskişehir Anemon Otel'de düzenlediği basın toplantısında gazetecilerle bir araya geldi. Bakan Unakıtan, bir gazetecinin bazı...
  4. Dünyâmızı, oranlarını değiştirmeden 100 kişilik bir hale getirseydik ne olurdu?

Dünyâmızı, oranlarını değiştirmeden 100 kişilik bir hale getirseydik ne olurdu?

Dünyamız, oranları, yaşayışları, garip deneyler, gerip tespitleri hakkında bilgi alalım. Eğer dünyâmızı, oranlarını değiştirmeden 100 kişilik küçük bir kasaba boyutuna düşürebilseydik ne olurdu? İlginç bir tespit ve saptama olmuş melekerl. Açıkcası ben o şekilde oluşturulmuş bir dünyada yaşamak istemezdim. Bu tabiki bizim elimizde olan birşey olmazdı bu sonuçaların...
  5. 2011 Yılı Yeni Özel Tüketim Vergi Oranları Açıklandı!

2011 Yılı Yeni Özel Tüketim Vergi Oranları Açıklandı!

2011 özel tüketim vergisi ötv oranları belli oldu açıklandı sigara motorlu taşıtlar vergisi ile ilgili bilgiler burada melekler Kapalı alanlarda sigara yasağı gelmesine rağmen yine de ısrarla sigarayı fazla tüketen ülkemize bir darbe de, uzun zamandır beklenen ötv zamlarıyla geldi melekler :) Sigara ve alkol kullanmayan biri olarak bu habere sevindim ancak zamlar sadece sigara ve alkol...

Sayfayı Paylaş