gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

56. eurovision yarışması yenilgisi !

Konu, 'Magazin' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

2011- 56. eurovision yarışması yenilgisi ! eurovision 2011 kaçıncı olduk eurovizyon 2011 kacıncı olduk eurovision türkiye kaçıncı oldu
    56. Eurovision, yarışma, elendik, 2011 eurovision yarışması, Türkiye, kaçıncı olduk, nerede yapıldı hakkında detaylı bilgi alalım.

Yarışma şuan itibari ile bitti melekler. İlk 10'a girme telaşı vardı ama Türkiye maalesef ki bu ilk 10' da yer alamadı.

yarışmayı başından beri takip ettim ve hep kazanırlar diye ümit ettim ama hayaller ve hevesler birkez daha parçalanmış oldu.

Yarışma devam ederken gruplar seçildi sonlara doğru ve sonuncuya kadar Türkiye ve Yüksek sadakat ismini görmeyi bekledim ama maalesef olmadı.

Bir dahaki seneye kalmış oldu melekler beklentiler. Elendik anlıyacağınız kaba tabir ile.

Yüksek sadakat- live in up şarkısı yarı finalde bizi hüsrana uğrattı ve bizi galibiyete ulaştıramadı :(

Meleklermekani. com
    GREY​

Son düzenleme: 11 Mayıs 2011
    CeMoŞ bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çok üzüldüm ya :S Türkiye ilk 10'a kalmalıydı :S Kısmet değilmiş...

GREY bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ben beğenmemiştim doğrusu zaten,hiç şaşırmadım ..

GREY bunu beğendi.
  4. batuhan

batuhan Forum Okuru

eurovision

çok üzgünümmmmmmmmmmmmmmmmmm

56. eurovision yarışması yenilgisi ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Trt eurovision yarışması için kimi seçeceğini şaşırdı

Trt eurovision yarışması için kimi seçeceğini şaşırdı

TRT, İKİ ARADA BİR DEREDE KALDI TRT, EUROVİSİON ADAYLARINI İKİYE İNDİRDİ. TRT YÖNETİCİLERİ SAHNE ŞOVUNU BEĞENDİĞİ HADİSE İLE MÜZİKAL YÖNÜNÜ GÜÇLÜ BULDUĞU ŞEBNEM FERAH ARASINDA KARARSIZ.. Rusya'nın başkenti Moskova'da yapılacak 2009 Eurovision Şarkı Yarışması için çalışmalarını yürüten TRT Müzik Dairesi, bu yıl da 'sanatçıya sipariş' yöntemini benimsedi. Yapılan toplantılarda adaylar ikiye...
  2. 2011 Eurovision Şarkı Yarışması Sonuçlandı!

2011 Eurovision Şarkı Yarışması Sonuçlandı!

eurovision şarkı yarışması 2011 2011 eurovision şarkı yarışması sarki yarismasi sonuçları erovizyon eurovision 2011, 2011 eurovision, sonuçlandı, sonuçlar, kim kazandı, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Bu yıl 56.sı düzenlenen ve ilk yarı finalde Türkiye'nin elendiği Eurovision 2011 Şarkı Yarışması bu gece yapıldı.Birincilik kardeş ülke Azerbaycan'a...
  3. 2012 Eurovision Şarkı Yarışması İsviçre Şarkı Sözleri

2012 Eurovision Şarkı Yarışması İsviçre Şarkı Sözleri

isviçre eurovision 2012 eurovision 2012 isviçre isviçre 2012 eurovision Bu yıl Eurovision Şarkı yarışmasına katılmak için İsviçre'de düzenlenen yarışmada birinciliği Sinplus grubu Unbreakable adlı şarkısıyla kazandı. Yarışmaya gitmek için gün sayan ve çalışmalarına devam eden grubun bu şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) You can do everything you want It doesn’t matter...
  4. 2012 Eurovision Şarkı Yarışması Hollanda

2012 Eurovision Şarkı Yarışması Hollanda

Hollanda 2012 Eurovision Şarkısı 2012 Eurovision Şarkı Yarışması Hollanda Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda 2012 Eurovision'da Hollanda'yı temsil edecek oaln şarkı hakkında merak ettiğiniz bilgileri paylaşıma sunuyoruz. Hollanda, 2012 Eurovision Şarkı Yarışması'na katılacak kişiyi belirleyecek "Nationaal Songfestival" kamusal yayın kurumu olan TROS tarafından...
  5. 2012 eurovision şarkı yarışması ne zaman

2012 eurovision şarkı yarışması ne zaman

2012 eurovision şarkı yarışması ne zaman ? Arkadaşlar merhaba bu 2012 eurovision şarkı yarışması ne zaman bilen var mı?

Sayfayı Paylaş