gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

6 ayaklı geyik

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

İtalya'da dünyaya gelen 6 ayaklı, 2 kuyruklu yavru geyik görenleri hayrete düşürüyor. Yürümek için yalnızca 4 bacağını kullanan geyik önceki gün 2 köpeğin saldırısına uğradı. Ağır yaralanan geyik hemen tedavi altına alındı. Tedavi sonrası kısa sürede eski haline gelen yavru geyik, hayvanat bahçesine yerleştirildi. [​IMG]

sonsayfa.com

6 ayaklı geyik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Keçi Ayaklı Pan

Keçi Ayaklı Pan

Hermes'in bütün çocuklarının en efsanevi olanı, sürülerin, çobanların ve kırların tanrısı olan Pan idi. Pan dağlık Arkadia'da doğmuştu. Efsaneye göre Hermes genç bir Nympha ile evlenmek için kızın babasının yanında çoban olarak çalışmaya başlamış. Onun koyunlarını gütmüş ve kısa bir süre sonra hem babanın hemde kızın gönlünü kazanmış. Böylece sevdiği kızla evlenebilmiş. Bu evliliğin sonucunda...
  2. geyik

geyik

Kadının geyik görmesi çok sevimli ve güzel evlada, Geyik ve yavrusu mala, borçtan kurtulmaya, bekar için evlenmeye, Başının geyik başı olduğunu görmek reis ve yöneticiliğe delalet eder.Geyik görmek, çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Genç bir erkek görmüşse, kendisini mutlu edecek bir maceraya atılacağını; memur ise terfi edeceğini; genç bir kız için arzularının gerçekleşeceğine işarettir....
  3. 6. Cadde - Üç Ayaklı Sandalye - AKOR (versiyon 1)

6. Cadde - Üç Ayaklı Sandalye - AKOR (versiyon 1)

Am-C-Dm-F..G Am Dm Üç ayaklı sandalyem,daha fazla dayanmaz C G Susarsan kırılır gider Am Dm Aslında çok zor değil,gerçekler çelimsiz C G İstersen yeniden Am D Dm..Dsus F G Am Kalbim kırık,kapılar açık,......aynı şarkıyı söylüyorum Am D Dm..Dsus F G Am Yolum ince yolum...
  4. ayaklı katlı servislikler

ayaklı katlı servislikler

aksam güzel bir masa hazırlamam gerkiyor düşündüm neler koyabilirim diye aksesuarlar yemekler tabaklar derken evimde duran ama kullanmadıgım bişeyi kullandım ayaklı bir serviss masada da çok güzel durdu acıkçası dizdim üzerine de aperatiflerimi görenlerin yedikçe yiyesi geldi sizede tavsiye ederim kızlarr deneyin ister meyve koyun ister kurabiye pasta süper olacakkk:dance::dance:...
  5. Klasik ayaklı lambalar(lambaderler)

Klasik ayaklı lambalar(lambaderler)

ayaklı lambader modelleri ayaklı lambalar lamba lamba modelleri BİR ÇOĞUMUZUN YADA YAKINLARIMIZIN EVLERİNDE GÖRMEYE ALIŞMISIZDIR KÖŞELERDE UZUN LAMBALAR .AYDINLATMA YADA AKSESUAR AMAÇLI KULLANIMLARI MEVCUT :) SAHSEN BENIM DE ÇOK HOŞUMA GİDİYOR AMA MODERN TARZDA MODELLER BİRAZ DAHA FAZLA BENİM EVİM KLASİK DİYORSANIZ BUNLARDA SİZLER İÇİN HANIMLARR...

Sayfayı Paylaş